pollyn pollyn komentáře u knih

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

(SPOILER) Dala jsem si rereading po několika letech a nestačím se divit.
Pořád je děsně bláznivá, ctižádostivá a hrozně ráda bych si s ní dala drink :)
Briťák pro mě takové kouzlo neměl, vlastně až na vzhled a dobrý vkus na ženský...byl prostě jen mladej :)

Ale co už :) Grace a Holly (a Michael) to vynahradili :)
Mimochodem, sitcom Zlatý děvčata (nutno googlit v originále) fakt existuje a docela mě vyděsil :D

21.09.2023 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Nějak mi nesedli hlavní hrdinové a tak nadšená nejsem. Navíc rozuzlení zápletky bylo jak z rychlíku...

04.09.2023 2 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Vyšší průměr v kategorii, hodně emocionální čtení s předvídatelným dějem. Ovšem kvality Melanie Summers a Manželkou podruhé to nemá.

01.08.2023 3 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Do poloviny knihy jsem si myslela, že nemá cenu knihu ani dočítat. Pak nastal konečně zvrat, který ale autorky vůbec nevyužily. Konec se odbyl velmi rychle. Nechybí dojemný epilog. Tentokrát podprůměr.

17.07.2023

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Kdyby ta kniha byla delší tak se snad rozpustím v tom slaďáctví. Všichni jsou tak dokonalí a perfektní až to zní děsivě jak stepfordské paničky. Zápletka v podstatě žádná.

11.07.2023 1 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Tak na tohle už jsem evidentně stará.

18.08.2022

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Není to Bennett no ...

31.08.2021

Touha Touha Helen Hardt

Takhle se kniha nekončí. Prostě ne.

30.04.2021 1 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

O velký chlup lepší než Letopisy pozůstalých! Možná proto, že Kazi už je "hotová" osobnost hned od začátku a toho krkolomneho přerodu jako u Jezelie jsme byli ušetřeni :)
Rozhodně ale doporučuji nejdřív přečíst Letopisy! Já jsem tuhle knihu nejdřív po pár stránkách odložila, měla jsem pocit, že na něco navazuje, že mi něco uniká ... A měla jsem pravdu. Bez předchozích znalostí z Letopisů by byla kniha jen z poloviny tak dobrá ;)

16.03.2021 4 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Tyo tak jestli jsem alespoň z půlky tak nejistá a sebelítostiva jako Effie v první půlce knihy tak...mi asi nebude stačit jen víno jako jí :)
Krásný vývoj postavy a skvělý sarkastický humor :)

10.02.2021 4 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tady mi přišlo pozadí investičních bankéřů (zaměstnání Sidney) tak nějak zbytečné pouze na doplnění standardních stran. Docela škoda.

05.02.2021

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Nevím proč, ale představovala jsem si ji jako princeznu Bosanu ze Třech veteránů. Asi proto se mi moc nezamlouvala.

08.01.2021 2 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Blbý název i obálka, jako vždy u Wardky :) tentokrát i blbý úvod, ale pak se to závratně rozjelo a zůstalo až do konce :)

07.01.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Krásný. On byl krásný. Hrdina :)
Konec mě svou unáhleností dost překvapil, škoda že mu neudělali víc prostoru.
Pokračování se bojím, nebudu si kazit dojem :)

21.09.2020 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Nápad dobrý. Dokonce výborný. Ale Morfeus je bohužel jediná postava, která má hloubku.
Nevím, jestli jsem správná cílová skupina, protože mi po popisu různé divotvorné krajiny fantazie prostě nenaskočila a já se do toho nedokázala vžít. Některé pasáže mi přišly jako z nějaké staré videohry, kdy akční hrdina běží a na pozadí je kouzelný svět.
První část knihy jsem byla napnutá, ale na konci jsem si řekla: "Málo. Málo propracovaný, achjo."
Lehce to klouzalo po povrchu a nezanechalo hlubší dojem.
Při přečtení anotace druhého dílu nemám ani chuť se do něj pouštět...

21.09.2020

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Vzhledem k tomu, že jsem četla Bílý zář a Nejhlubší tajemství (mimochodem kdo takové nic neříkající názvy vymýšlí?!????), zklamalo mě, že charaktery postav jsou v obou románech vlastně stejné, hlavní hrdina je rovněž. Je to škoda, ale možná je to jen dáno tím nešťastným pořadím, jaké jsem zvolila.
Za přečtení, samostatně, obě stojí!

21.09.2020