Plysolida Plysolida komentáře u knih

Winterbergova poslední cesta Winterbergova poslední cesta Jaroslav Rudiš

jednoznačně nejlepší Rudišova kniha. Mnohokrát opakující se fráze se zadřou za kůži a po všech peripetiích musíte Winterberga milovat, milý pane Krausi ;)

16.07.2023 5 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

poslouchala jsem na Českém rozhlasu, skvělý začátek, pěkně rozjeté, konec vyloženě slabý, tak nějak to vyšumělo. Moje první setkání s autorem.

05.03.2023 4 z 5

Dámský gambit Dámský gambit Walter Tevis

absolutně skvělá knížka, šachům vůbec nerozumím, ale nemohla jsem přestat číst a fandit Beth vyhrávat ;) Seriál na Netflixu jsem ještě neviděla a nechám si ho na dlouhé večery...

28.01.2023 5 z 5

Pes Pes Kerstin Ekman

naprosto nádherná knížečka o tom, co prožívá zvíře, když je samo uprostřed přírody. Ani jeden dialog a čte se to jedním dechem ;)

08.02.2022 5 z 5

Labutí dům Labutí dům Daniela Krolupperová

(SPOILER) krásná pohádka, kde se všechno všem podaří, když se snaží a jsou poctiví :D
Nádherné ilustrace.

30.11.2021 5 z 5

Bestie z Buckinghamského paláce Bestie z Buckinghamského paláce David Walliams

opět výborná, vtipná i napínavá knížka Davida Walliamse Děti musí bavit- já teda jsem už trochu větší dítě a jsem jeho knihami nadšená! Grafik si tedy asi s výslednou podobou dost vyhrál ;)

16.10.2021 5 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Nádherná kniha, navnadila mě rozhlasová úprava a musela jsem si přečíst celý příběh. Láska a přátelství je to nejdůležitější v této knížce i v životě :)

02.02.2021 5 z 5

Via lucis Via lucis Jindra Jarošová

obdivuhodná žena, kniha se čte jedním dechem, celou dobu jsem Heleně držela palce, ať to zvládne :)

21.10.2020 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

dokonalá detektivka, napínavé jako kšandy až do poslední stránky!

16.07.2020 5 z 5

Fantastický pan Lišák Fantastický pan Lišák Roald Dahl

zábava pro malé i velké- pan Dahl fakt uměl vyprávět skvěle!

06.05.2020 5 z 5

ufff, děsná představa, že nás za dva roky čeká taková budoucnost :)

06.12.2017 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

před spaním dost strašidelná četba :)

09.10.2017 5 z 5