plqa plqa komentáře u knih

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Kniha se mi velmi líbila. Nebyla hororová, jen v některých částech záhadná. Příběh mě bavil, i přesto, že byl hodně dojemný.

21.06.2020 5 z 5

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

Bohužel se série po 4. díle začala horšit. Autoři knihu začínají přeplácávat. Něčemu bohužel nejde uvěřit (např. přeměna). Je velká škoda ,že se tato série, na začátku výborná začala horšit. Podle mě by šlo ukončit sérii po čtvrtém díle.

18.06.2019 3 z 5

Murphyho zákony a lékaři a pacienti Murphyho zákony a lékaři a pacienti Karl Wagner (p)

Výhodou jsou vtipné obrázky.

16.01.2019 5 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Od pátého dílu až moc pomatené. Konec je úplně prapodivný. Rozhodně nejslabší díl ze série, ale pokud jste četli ostatní tak tento si taky přečtěte.
Celkově byla série fajn.

21.08.2018 4 z 5

Záhadný pan Quin Záhadný pan Quin Agatha Christie

Povídky byly super, pan Quin tajemný. Poslední povídka však byla ještě záhadnější než všechny ostatní. Knihu rozhodně doporučují.

26.07.2018 4 z 5

Simpsonovi a jejich matematická tajemství Simpsonovi a jejich matematická tajemství Simon Singh

Více o matematice než o Simpsonech. Mě to ale nevadí.

07.07.2018 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Zábavná kniha. Dobře se čte. Bohužel ji přečtete za chvíli. Já ji četl 3,5 hodiny. Rozhodně by měla být delší.
Trochu mě mrzí, že Greg má skvělý plán a vždycky mu nevyjde.

10.06.2018 4 z 5

Zábavná klasika

08.06.2018 4 z 5

Kompendium matematiky Kompendium matematiky Katka Maria Delventhal

Štvou mě ty občasné překlepy

25.05.2018 4 z 5

Vynález zkázy / Ocelové město Vynález zkázy / Ocelové město Jules Verne

Co k tomu dodat...

20.05.2018 5 z 5

Sprosté zlomky a hanebný průměr Sprosté zlomky a hanebný průměr Kjartan Poskitt

Horší obrázky.

18.05.2018 3 z 5

Šifry - od Caesara ke kreditním kartám Šifry - od Caesara ke kreditním kartám Kjartan Poskitt

Bohužel horší obrázky.

18.05.2018 4 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Taky bych chtěl mít dva roky prázdnin, ale takhle bych je trávit nechtěl. Jinak je to skvělá kniha

Po pohřbu Po pohřbu Agatha Christie

Zajímavé rozuzlení.

Z archivu Sherlocka Holmese Z archivu Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Klasické povídky se Sherlockem Holmesem.

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Napínavý příběh o sirotkovi.

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Originální kniha na tu dobu.

Psohlavci Psohlavci Alois Jirásek

Čekal jsem že to bude nudná kniha. Ale nakonec tak nudná nebyla.

18.05.2018 4 z 5

Když jsem se rozhodl přečíst tuto knihu, tak jsem se moc netěšil. Ale po prvních 20 stránkách mě kniha nepustila. Hrozně mě zaujali Stínadla a jejich tajemnost.

17.05.2018 5 z 5

Poslední poklona Sherlocka Holmese Poslední poklona Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Některé příběhy byly lepší než ostatní, ale všechny se mi líbily.

17.05.2018 5 z 5