pihinka pihinka komentáře u knih

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Opět úžasná detektivka

07.01.2012

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Dočetla jsem knížku jedním decxhem a naprosto úžasné :-) těším se na další

07.01.2012

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Mo pěkně napsaná detektivka, nechybí napětí i vtip

30.12.2011

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Naprosto jedinečná detektivka, ze začátku se mi zdálo, že je tam příliš jmen a těžko se vyznám, ale vše do sebe naprosto zapadá, jak jména tak děj jedinečný :)

30.12.2011

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Knížku právě čtu a je naprosto úžasná, zajímavý děj a hlavně není to klasická detektivka: vražda a pátrání, jsou zde vykresleny i životní osudy hlavních postav, moc pěkné, další knihy od této autorky si moc ráda přečtu :-)

11.12.2011

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Abych pravdu řekla, na tuto knížku jsem se moc těšila, slyšela jsem samou chválu a docela mě zklamala, popis každého dne dopodrobna, žádná zápletka, legrace málo, měla jsem až depresivní pocit z hlavní hrdinky, samá práce, stěžování, z knížky jsem měla spíš pocit sklíčený než pozitivní :(

02.12.2011

Muž naruby Muž naruby Fred Vargas (p)

Moc pěkná knížka, plná francouzského humoru i šarmu, čte se jedním dechem.

24.10.2011

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

V televizi mě Halina nikdy nenadchla, trapný opakující se humor, tak jsem zkusila přečíst knihu, že si třeba na ní opravím své mínění, nestalo se, knihy naprosto stejné jako její mluva, navíc všechny knihy stejné...

13.09.2011

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Četla jsem všechny díly a musím říct, že tak naivní osobu jsem neviděla, zkrátka přijde mi to dost neskutečné, to jak kamarád hlavní postavy půjčí neznáménu člověku peníze, tak i její zaslepenost, myslím si, že každý člověk je někdy naivní ale tohle je opravdu příliš. Jedním slovem trapné :(

13.09.2011 odpad!

Celestinské proroctví Celestinské proroctví James Redfield

Opravdu nic moc, přečetla jsem tuto knihu asi do čtvrtky a přestala mě bavit :(

28.08.2011

Nechte prosím kytky žít Nechte prosím kytky žít Johannes Mario Simmel

Také jsem tuto knihu kdysi četla a žádná sláva :( hodně natažené, děj zdlouhavý a často se opakující :(

28.08.2011

Tereza Tereza Magda Váňová

Právě jsem tuto knihu dočetla, doporučuji, úžasně napsaná 360 stránek jsem zvládla za 3 dny :)

27.08.2011

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Tato kniha mě nadchla, moc zajímavě napsaná, moc dobře se čte. Nechybí napětí, tajemno i láska

27.08.2011

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Moje srdcová záležitost, jako malá jsem jí přečetla snad tisíckrát :)

Vražedná hra Vražedná hra Iris Johansen

Napínavá detektivka navíc pasáže, kdy Eva Duncanová promlouvá s mrtvou Bonnie, úžasné a zvláštní

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

I když nejsem vyloženě expertka přes počítače, knihy s tímto tématem příliš nečtu, Kříže u cesty mě dostaly, nádherně napsaná detektivka, ve které navíc nechybí ani cit, Deaverovky mám přečtené všechny, ale tuhle knížku řadím na přední místo