petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes A jestli neumřela, vyšiluje dodnes Skottie Young

Malá holčička, která uvízla v pohádkovém světě. Je to skvělé, brutální, vtipné a rozhodně ne, pro malé děti! ????

19.03.2020 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Naprosto úžasná kniha! Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit nižším zhodnocením. Tohle byla parádní jízda.

06.12.2019 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Kniha se mi moc líbila. Občas se mi nelíbilo chování Elizy k její rodině. Potřebuji si přečíst Nestvůrné moře!

26.10.2019 4 z 5

Něco si přej Něco si přej Karen Rivers

Kniha mne docela zaujala anotací, tak jsem si ji půjčila v knihovně. Jsem ráda, že jsem si ji nekoupila. Přeskakovala jsem pasáže. Dělala jsem to nerada, ale přišly mi někdy nudné. Konec byl zajímavý a pro mě nečekaný. Ale jako celek nic moc, aspoň dle mého názoru.

20.10.2019 2 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Úžasný příběh silné dívky. Isabelle si mě získala. Příběh je skvělý. Prostě a jednoduše vřele doporučuji.

18.10.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Líbil se mi konec, ale už mě vůbec nebavilo to jejich teď ho mám ráda, teď ne. Teď ji moc chci, teď ne. Nevím, podle mě to autorka mohla zkrouhnout na dva díly.

09.10.2019 3 z 5

Jeden temný trón Jeden temný trón Kendare Blake

Druhý díl je mnohem lepší než první. Překvapilo mě, jak skončil a moc se těším na další díl.

28.09.2019 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

Tak to byla pecka!

26.09.2019 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Roztomilý komiks naprosto přesně vystihující mé knihomolství. Jsem maximálně spokojená.

22.09.2019 5 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

No páni. Knihu jsem si koupila především proto, že ji napsala Cara. Postavy a příběh mě tak chytily za srdce. Musela jsem číst a číst. Opravdu skvělý román o tom, co prožívá parta středoškoláků. Není to však jen romantika typu: Ach...má mě rád, nemá mě rád. Samozřejmě romantika a láska tam jsou, ale v příběhu je mnohem více.

15.09.2019 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moc krásný příběh o neobyčejné dívce. Dala bych 4,5 kdyby to šlo.

03.09.2019 4 z 5

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Druhý díl o Katie se mi líbil mnohem více než první. Katie je skvělá knižní hrdinka.

31.08.2019 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Skvělý závěr příběhu o sirenách. Druhý díl mě bavil více než první. Zamilovala jsem si to.

27.08.2019 5 z 5

Psí atlas Psí atlas Anna Vosolsobě

Milá a vtipná knížečka. Zasmála jsem se.

21.08.2019 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Wow. Tak tohle bylo něco. Upřímně mne malilinko zklamal konec, toužila jsem se dozvědět, jak to dopadne, ale na druhou stranu si to můžeme domyslet. Autorka je skvělá a určitě, pokud vydá další knihy, budu si je muset pořídit .

17.08.2019 4 z 5

Arabella z Marsu Arabella z Marsu David D. Levine

Dokonalost! Jinak se tato kniha popsat nedá. Arabellu jsem si zamilovala a stejně tak kapitána. Kniha mne skutečně prekvapila. Je napínavá, obsahuje romantiku a také skvělou hlavně hrdinku.

14.08.2019 5 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Tohle byla parádní oddechovka. Sfoukla jsem ji zhruba za den a půl a moc se mi líbila. Hlavní postavu R jsem si okamžitě zamilovala. Rozhodně neváhejte!

01.07.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásná kniha. Mé první setkání s autorkou a naprosto jsem si ji zamilovala. Stejně tak postavy v této knize. Sydney je úžasná postava a Ridge taktéž. Několikrát jsem i plakala a to i v autobuse. :)

07.06.2019 5 z 5

Ex, grogy a rock'n'roll! Ex, grogy a rock'n'roll! Maryse Dubuc

Páni, po delší době jsem přečetla další díl. Tento se mi hodně líbil.
Spoiler!!!!
Hlavně díky Jenny a Hugovi. Doufám, že brzy vyjde další díl. Zajímá mne, jak to dopadne s Vicky.

10.05.2019 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha mne hned vtáhla do děje. I když nejsem cílová skupina, příběh mě bavil. Četla jsem autorčinu předchozí trilogii Dědička, Rozpolcení, Boj o trůn o nynější královně Tryllů Wendy a králi Lokim a díky tomu jsem zhruba věděla o jejich světě. Těším se na druhý díl kroniky Kaninů.

10.05.2019 5 z 5