Pettinka Pettinka komentáře u knih

Asi jsem čekala od knihy trochu víc. :)

21.04.2018 4 z 5

Úlomky ženy 2 Úlomky ženy 2 Katarína Krnáčová

Já je prostě MILUJU!

15.04.2018 5 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Za mě jeden z nejlepších dílů série :).. Rozhodně lepší než Hrej férově. Takže proč ne :)

18.03.2017 5 z 5

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Tuto spisovatelku jsem si zamilovala. Líbí se mi její styl psaní i oddechový žánr. Její knihy vždy přečtu jedním dechem a za pár dní. Už se těším na její další knihy :)

18.02.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Odpočinkový typický romantický příběh o puberťácích. Knížka se mi líbila, přečetla jsem jí docela rychle, určitě neurazí. Ale že bych si knihu musela koupit pro ten pocit, že jí mám doma v knihovně a mohla jí znovu a znovu číst, to asi ne :)
Ale číst jí u moře, před spaním je ideál :)

17.11.2016 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Já dávám palec hore. :) Mně osobně se knížka líbila. Ale pokud se vyhýbáte erotickým románům nebo čekáte velkou pointu či naučný příběh, tak to opravdu není knížka pro Vás a označíte jí za hnus. Pokud, ale hledáte oddechovou knížku s nábojem erotiky, je to to pravé. Vtipné, srozumitelně psané a také té romantiky pro nás ženy :) .
Hrdinka i její božský bastard mi jsou příjemní a sympatičtí. Oceňuji, že je příběh vyprávěn z obou stran - jak z její, tak z jejího pohledu. Určitě se podívám po dalších knížkách od této spisovatelky :)

01.05.2016

Stretni sám seba Stretni sám seba Mia Amber

Snad jen - DĚKUJU!

12.02.2021 5 z 5

Čí je to zadeček? V zoo Čí je to zadeček? V zoo Heath McKenzie

Moc hezky pracovaná kniha :) na prohlížení, pro legraci

13.11.2020 5 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Hezky, na dovcu, ctivy :)

07.07.2020 4 z 5

Láska k nedokonalým věcem Láska k nedokonalým věcem Haemin Sunim

Tato knížka se mi od tohoto autora líbila mnohem více než jeho první kniha. Za mě docela dobrý :)

07.02.2020 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tuto knihu jsem měla hrozně dlouho ve své knihovně, ale šáhla jsem po ní až teď. A že to teda stálo za to. Kniha není žádný drobek, ale zhltla jsem ji opravdu za pár hodin. Je to psané velmi čtivou formou, zajímavý a zapeklitý příběhy xx lidí. Má to prostě ty správné grády, které má kniha mít. Musím říct, že vlastně skoro všichni hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí. I když se s nimi osud nemazlil. Tohle byla po hodně dlouhé době kniha, která mě fakt chytla za srdce a jsem ráda, že jsem si ji z nějakého důvodu před tím rokem koupila. Teď jsem zjistila, že mám doma od tohoto autora i jeho další knihu, tak doufám, že bude ještě lepší nebo minimálně stejně dobrá. Já doporučuju všemi pěti!

01.01.2020 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jde o klasickou romanťárnu, kterou neurazíte. Čtivá to jo, hezký příběh.

10.11.2019 3 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Docela napinavy pribeh :)

03.08.2019 4 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Za mě teda nic moc :( Bohužel. Zbytečně natažené, je úplně jasné, co se bude dít. Žádný nečekaný zvrat - typická romanťárna. Mám romanťárny ráda, ale nějak lépe psané a zajímavěji podané.

02.06.2019 2 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Nejdříve jsem se nemohla moc začíst a do knihy se mi moc nechtělo. Ale pak to přišlo. Příběh najednou nabral spád a já chtěl číst dál a dál a konečně vědět, jak to vše dopadne. Za mě moc hezká romanťárna se sci-fi prvky. Za mě určo ANO.

25.11.2018 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Od Rute jsem četla všechny její knihy a musím bohužel říci, že tato byla nejslabší. Sůl moře nebo V šedých tónech byla opravdu pecka. Toto mě moc neoslovilo. Jako dobrý, ale umí to lépe!

21.01.2018 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nejlepší knížka od Radky!!!!! Nelituju její koupě a rozhodně má čestné místo v mé knihovně. Napínavý a velmi čtivý příběh, u kterého nevíte, co máte čekat, jak to dopadne. To mám ráda. DOPORUČUJU.

24.07.2017 5 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Knížka mě zaujala už podle obalu a určitě právem. Odpočinková a velmi milá knížka.. Styl spisovatelky je mi velmi blízký a příběh Lucky jsem zhltla během pár hodin (ani ne 3 hodiny :D).. Jsem fakt nadšená a můžu jenom doporučit. :)

18.03.2017 5 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Romantický příběh, který je sice velmi častý a někdy až tuctový, ale každopádně neurazí. K létu, vodě takové příběhy patří. Takže na relax a odpočinek doporučuju :). Je fajn číst o takových veselých a šťastných věcech.

12.07.2016 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Knížka je oddechová. Na dovolenou či večer do postele úplně ideální. Nic moc složitého,odborného, ale jednoduše a zábavně psaný děj. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická, takový trdlo. Jen mě štvala v chování k tomu jejímu příteli Robovi. Mimochodem, ten mě taky pěkně štval! :D .
Já jen a jen tuto knížku doporučuji :)

16.03.2016 4 z 5