PetraV665 PetraV665 komentáře u knih

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Autorka opět nezklamala. Čtivé, napínavé...

19.08.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Příběh se mi líbil, byl promyšlený a celá kniha pěkně plynula. Co mi trochu vadí je vyhrocená Lottie, tam bych možná trochu ubrala, kolikrát to až moc tlačí na pilu (alkohol, prášky). Nicméně to přecházím a jde mi o případ a ten byl jako vždy super.

13.08.2020 5 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Knihu jsem přečetla za tři dny a co jsem očekávala, to jsem i dostala. Zajímavě zpracovaný příběh o šikaně a jejím vlivu na psychiku dětí/dospělých. Závěr mě překvapil a tak nějak "hezky" mi celý příběh uzavřel. Mohlo tam být o pár sprostých slov možná méně, ale je pravda, že k duchu knihy se to hodilo.

10.08.2020 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Moje oblíbená spisovatelka a opět nezklamala. Čtivý, napínavý příběh, zajímavé prolínání postav. Pohrála si se čtenářem - to ona umí!

10.08.2020 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Hodně postav, ale příběh zajímavý. Dívka ve vlaku mi ale seděla víc!

Tonoucí Tonoucí Paula Treick DeBoard

Zvláštní a specifická kniha, která mi nejdřív hned nesedla, ale nakonec mě příběh zaujal a dočítala jsem pozdě v noci. Byla jsem spokojená.

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Bohžel se kniha nepovedla a hlavní hrdinka, tak ta byla na facku. Dlouho jsem nečetla tak nepovedenou knihu, bohužel.

24.03.2020 2 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Velmi zajímavý příběh, který mě sice od začátku úplně nechytl, ale postupně si mě docela získal. Dlouho jsem nevěděla, co si o knize myslet, ale s odstupem času musím říct, že se mi líbila. Za přečtení určitě stojí.

Lež Lež C. L. Taylor

Napínavá a velmi čtivá kniha. Na autorku jsem narazila náhodou a ráda dokoupím její další knihy.

Pššt Pššt Mel Sherratt

Velmi povedená krimi, která mě bavila od začátku do konce. Žádná hluchá místa, příběh odsýpal a v závěru docela nečekané odhalení. Grace je taková dobrá duše, která sice někdy jedná lehce impulzivně, ale její postava je uvěřitelná a získá si sympatie.

Mrtvé město Mrtvé město Camilla Sten

Kniha se mi velmi líbila a zaujala mě už při čtení anotace. Příběh se mi líbil, byl napínavý a neměl žádná hluchá místa. Postavy sympatické, byla jsem s koupí velmi spokojená.

Faleš Faleš Sibel Hodge

Velice zajímavá kniha! Ačkoliv jsem nečekala mnoho, byla jsem příjemně překvapená a knihu jsem za dva dny přečetla. Za mě zaslouženě plný počet hvězd!

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zajímavá detektivka, možná jsem čekala trochu něco jiného, ale zklamaná jsem nebyla. Dobrá a kvalitní série.

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Skvělá, strašidelná, příběh velmi zajímavý...stála za koupi!

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Kniha mě bohužel zklamala, čekala jsem víc.

24.03.2020 2 z 5