Do vody ekniha

Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy zdejších obyvatel. A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství… Druhý román Pauly Hawkins, jejíž předloňský debut Dívka ve vlaku se stal fenoménem, když překonal všechny rekordy v rychlosti prodeje (doposud se ho po celém světě prodalo přes 18 milionů výtisků), 79 týdnů se držel na prestižním žebříčků bestsellerů New York Times a na jeho motivy byl natočen znamenitě obsazený film. Není pochyb – tohle bude knižní událost roku!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/366023/do-vody-K3f-366023.jpg 3.31741
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno (ekniha) · Ikar (ČR)

Into the Water · 2017

Kniha Do vody

Garous110

Tak tohle byla pecka ! Děsila jsem se vyprávění z pohledu více postav, ale nakonec to dodalo knize svoje kouzlo. Za mě několikrát lepší než Dívka ve vlaku .

Daduška

Knihu jsem si užila, i když zpočátku jsem měla trochu zmatek v postavách. Dokonce jsem se musela vrátit o dost stránek zpátky a připomenout si, kdo je kdo. Nemám to číst před spaním, po kouskách jsem nebyla schopná udržet kontinuitu. Jinak ale moc pěkně vykreslená atmosféra, když jsem si ke knize sedla odpoledne a četla v kuse, byla jsem nadšená.

Dle rad níže, jsem mela po ruce papír a tužku. Výborná věc.
Za mě kniha Top, pomalé odkrývání pravdy.

aydam

Byl jsem ve střehu, aby mi něco neuniklo. Zvlášť, když se v příběhu objevuje větší množství postav.
Líbilo se mi vykreslení maloměsta a mentality tamějších lidí, postupné odkrývaní různých tajemství (z dob minulé i současné) a mystika řeky, kolem které se celý příběh odvíjí.
Plný počet nedám kvůli závěru - připadám si ošizený.

aliisalounu

Když jsem si četla recenze ke knize, nedělala jsem si velké iluze. Nicméně mě kniha příjemně překvapila. Četla se sama, i když jsem měla ze začátku trochu problém se vyznat v postavách (ale díky kousku papíru jsem to hravě zvládla). Líbilo se mi, že je kniha rozdělená do mnoha kapitol, takže nebyl problém číst ve vlaku nebo v MHD.

klarence

začátek knihy s moc nedal.. dokonce jsem přemýšlela , že ji odložím, když jsem zjistila jakým stylem je psaná a kolik je hned na úvodu postav, přišlo mi to zmatené.. nakonec se to podalo a knihu jsem dočetla.. příběh jako takový je zajímavý, ale že bych po této knize šáhla ještě jednou, tak to ne

Kashi

Zdlouhavější a méně napínavé, než moje oblíbená Dívka ve vlaku. Nebylo to nakonec špatné, ale jedno přečtení stačilo, znovu již po knize nejspíš nesáhnu.

cmelda26

Trochu zklamání , příběh se táhnul . Co mi také vadilo příliš mnoho postav, trochu jsem se v těch jménech ztrácela,dokonce jsem si musela napsat pavouka,aby mi příběh dával smysl. Ale konec (cca posledních 150 stran) vše napravil.