petranecka petranecka komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

kniha fajn, jako všechny ostatní od této autorky, ale první díl je první díl... ale určitě se ke knížce jednou zase vrátím :)

25.06.2017 4 z 5

Petr Koukal: Jsem Petr Koukal: Jsem Martin Moravec

Super čtení, byla jsem dost překvapená jak byla kniha velmi čtivá. Ráda čtu životopisy, ale tento byl extra čtivý. Za odpoledne jsem měla přečteno a i několik dní po přečtení jsem stále nadšená. Všem vřele doporučuji.

07.01.2017

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

jedna z mých nejoblíbenějších knížek :)

19.02.2015 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tak tohle je moje nejoblíbenější detektivka, prostě konec úplně uchvatný jež jsem nečekala.

17.02.2015 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Knížka, která mě naprosto ohromila, tak silný zážitek jsem zatím u žádné knihy neměla...

14.02.2015 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Parádní čtení, byť místy mi to přišlo již uměle protahované

24.03.2019 5 z 5

Můj sen o zlatě a sněhu Můj sen o zlatě a sněhu Martin Fourcade

Super, velmi čtivé a zajímavé

26.01.2019 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Prostě oddechovka :)

08.11.2018 3 z 5

Aby porod nebolel Aby porod nebolel Lucie Suchá Groverová

nepřečetla jsem celou, buď jsem byla v nevhodném rozpoložení a nebo ta kniha na mě byla až moc alternativní. Třeba se při dalším těhotenství k ní vrátím a více mi sedne.

08.11.2018

Bůh v renaultu Bůh v renaultu Michal Viewegh

Kniha se mi moc nelíbila, nějak se do Vieweghovi tvorby nemohu po té jeho nemoci začíst a radši zůstanu věrná jeho původní tvorbě

25.12.2017 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

opět velmi čtivá kniha, zajímavý nápad s oboustranným příběhem

13.12.2017 4 z 5

Kniha se lehce čte, ale taktéž jsem byla zklamaná, že se Gilmorovým děvčatům věnuje pouze na pár stránkách. Ale určitě nelituji, že jsem si knihu koupila.

09.11.2017 3 z 5

Knihu jsem četla na podzim a do teď z ní mám rozporuplné dojmy. Rozhodně je z těch tří knih nejslabší.

28.12.2016 2 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížka, která mě zjevně poznamenala na celý život. Už se těším až ji budu číst vlastním dětem :)

17.02.2015 5 z 5