Petra Ďat Petra Ďat komentáře u knih

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Přečteno za par hodin,super oddechovka,dobře se čte :)) těšim se na další díl!

26.05.2014

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Tahle knížka má ode mně velký + za fotky,a letáčky atd.Mám to v knížkách moc ráda a málo kdy na to narazím,klidně bych jich tam snesla ještě mnohem víc, a klidně bych taky snesla mnohem víc popisu míst které navštívily.To že se dají dohromady bylo předvídatelné,ale sem ráda že tam té romantiky bylo takhle skromně.

26.05.2014

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

těšim se na další!

17.05.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

kniha se četla docela dobře až teda na ten konec..to přeslazený oslovování,svatba...tetování..hrozně přehnaný,takže konec se mi vubec nelibil.Taky sem ráda že popis Travise byl až na konci protože sem si ho rozhodně nepředstavovala jako nakyho nabušenýho plešouna.Musim souhlasit s nazory niže uvedenýma, že ani travis ani abby nebyli vubec jako v popisu na přebale,a ty oslovení "HOLU" a "Amerika" fakt hrozný.

07.05.2014 1 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Vážně jsem se zasmála,dobrá:)

09.04.2014

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

zbytečnej díl.....Litající "andělská " Elena co ocucává všechny kolem? Divní červy v Damonově hlavě? trochu už moc podle mě,a stejně se tam toho ani vlstně moc nestalo...snad budou další díly zase lepší,tento fakt nejhorší

30.03.2014

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Ze začátku jsem myslela že mě kniha nebude vubec bavit,a přemyšlela sem že se do ní ani nepustím.Ale jak sem se dostala přes začatek do časti kdy už je Cat v 16.století,začla mě kniha zajmat a chtěla sem vedět jak to bude dál.Doufam že budou nějaký další díly třeba z pohledu Alessandry-viz konec :))

26.03.2014 3 z 5

Báro, nebreč! Báro, nebreč! Ivona Březinová

četla sem všechny tři knihy z této serie a tahle se mi asi libíla nejvíc.Sice tam není moc děje o "třech kamarádkach" ale spíše přeformulovaný životopis B.N a uryvky jejich děl,o to ale byla tato kniha zajmavější.

21.02.2014

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Ze začátku se mi do knihy vubec nechtělo,ale nakonec sem se do toho dostala a četla se mi dobře..Akorat ten konec už mi přišel strašně přeslazenej o par něžných dotyků a poibku,a miluju tě mín a je to super:)

13.02.2014

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Bylo to napínavý,ale ten konec už možna trochu zbytečnej no...každopadně to vypda na pokračování a už se těším,ale doufam že to nakonec s komisařem dopadne dobře...

29.01.2014 4 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Libil se mi o trochu min než první díl,ale to je spíš tim že začínají byt vidět rozdily mezi serialem a knížkou.Ale četla se mi stejně dobře,a určitě se pustím i do zbytku řady:)

16.01.2014

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Moc dobře se čte,žádná náročná četba-oddechovka ale přitom napínavá.Moc se mi to libilo.Docela velká podobnost se seriálem takže sem v tom ani neměla moc zmatek:) Těším se co bude dál.

07.01.2014 5 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Dobře se čte:)

09.12.2013

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Kniha se mi četla docela dobře,podle mě je líp napsaná než upíří deníky,určitě se vrhnu i na ostatní díly,a budu se těšit na vývoj.Musím ale bohužel říct že poldle mího názoru je seriálová podoba prostě nesrovnatělně lepší,když už tedy chceme srovnavat knihu s filmem.

21.11.2013 1 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Kniha se mi hrozně moc líbila.Ze začátku sem se bála,aby to nebylo nějak moc dětinský ale nakonec mi to tak vubec nepřišlo.Vubec sem se nemohla od stránek odtrhnout.Už se těším až se pustím do čtení dalších dílů:))

24.10.2013 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Bohužel musím říct že mě kniha docela zklamala.Čekala jsem že to bude víc do podrobna o carry a jejích kamarádkách.Seriál se mi libíl vic.

16.10.2013

Stín katedrály Stín katedrály Miloš Urban

Od této knihy jsem čekla že to bude něco jako Dan Brown po česku,bohužel mě ale knihatrochu zklamala.Zakladní příběh se mi libil,ale některé pasáže mi přišli chaotické a nějak jsem se nemohla zorientovat.Děj je docela složitě popisovany a musela sem často hodně zapojit fantazii.

25.09.2013

Pygmalion / Pygmalion (dvojjazyčná kniha) Pygmalion / Pygmalion (dvojjazyčná kniha) George Bernard Shaw

Hezkej příběh,moc dobře se čte:))

17.04.2013 4 z 5