Dívčí parta

Dívčí parta https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4084/divci-parta-4084.jpg 4 89 19

Dívčí parta série

Dylan, Kristen, Alicia a Massie tvoří partu puberťaček ze sedmé tříd. Všechny jsou z bohatých rodin, krásné, nagoukané a neuvěřitelně rozmazlené. Dovedou krutě zatočit s těmi, kdo se jim znelíbí. Do toho přichází do třídy nová dívka Claire, jejíž rodina se dočastně nastěhuje do domu pro hosty Massiiných rodičů, než si sežene vlastní bydlení. Ve skříni nemá Claire žádné hadříky podle poslední módy, a přece hrozně stojí o to, aby se dostala do party. Zdá se to být nesplnitelný sen. Nebo snad ne?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

The Clique , 2004

Malíček
06.01.2023 3 z 5

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy a určitě jsem nebyla zklamaná. Tuto sérii jsem zčásti přečetla již ve školním věku, kdy se mi moc líbila, takže nynější návrat k Maisiině partě byl vlastně docela fajn. Knížka se čte rychle, protože příběh plyne, není zbytečně zamotaný, takže se čtenář v textu neztrácí.

Teniskaha
08.02.2020 3 z 5

Je to fajn.

m.valova
14.09.2019 3 z 5

Těžko hodnotit knihu pro náctileté,ale sáhla jsem po ní na odlehčení po náročnějších knihách..ráda se vracím do bezstarosných let a období dospívání,Dívčí parta je spíše pohádka o vyšší vrstvě společnosti ,ale účel o lehké četbě splnila.

Sarrya
05.01.2019 3 z 5

První jsem viděla film, pak jsem četla knihu. Kniha docela fajn, taková oddechová, hezky zpracovaná a dobře se čte, ale není to nic, co bych si přečetla znovu.. Ale nějak špatné to není :)

xena_petra
21.05.2018 4 z 5

Hezká kniha, ale znovu bych ji asi nečetla. Děj celé knihy byl stále tak nějak stejný. Čtyři holky jsou nejlepší kamarádky a společně nemají rádi jinou, která u jedné z nich bydlí. Jak říkám, jeto hezká kniha, ale chtělo by to více akce a nepředvídatelnosti. Zkusím i další díly, jestli to u nich bude stejné.

bookwoman
26.04.2018 3 z 5

I když tato kniha byla o klasických holčičích tématech, jako například kluci, nákupy, jedna skupinka namyšlených holek a i o těch, co se snaží začlenit, musím uznat,že se mi tako kniha celkem líbila a byla to fajn oddechovka přečtená za hodinu a půl. Nejsympatičtější mi přišla určitě Claire, protože ostatní byly celkem namyšlené. Knížka měla poměrně pěkné ilustrace a jak už jsem psala, rychle se četla :-) .

megranity
03.04.2017 4 z 5

Jsem sice už na tento žánr stará, ale jako malé puberťačce mi tahle knížka (a i celá série) přirostla k srdci a když mám nejtěžší období prokrastinace, tak po ní ráda sáhnu i v tomhle věku. Všichni jsou NELY a Massie je prvotřídní zazobaná mrcha. Ať žije puberta!

kami16
31.07.2016 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila a poprvé jsem ji četla asi tak ve 12-13 letech a pořád se k ní ráda vracím. Holky z party se opravdu chovali jako úplné slepice ke Claire. Ta to nesla dost těžko, ale potom dostala nápad nabourat se Massi do počítače a psát si s jejími kamarádkami. Je to zkrátka kniha ze současnosti a o tom, jak to bohužel chodí snad v každé škole.
Kniha je dobrá jako oddechovka a čte se dobře :)

Misulina
25.01.2016

tyto knihy jsem jako mladší měla ráda, přečetla jsem všechny díly, jen jsem dostala jeden díl, a akorát mi zavazí v knihovničce a někomu udělá větší radost :)

jancal
05.07.2014 4 z 5

Tato knížka se mi líbila. Protože je napsaná celá v komiksech, tak se četla hodně rychle. V příběhu jsem se někdy i ztrácela. Tuto knížku bych spíš doporučila mladším dětem.

Petra Ďat
26.05.2014

Přečteno za par hodin,super oddechovka,dobře se čte :)) těšim se na další díl!

adela13
03.02.2014

Hezky nakreslená knížka. Rychle se četla a já ji měla asi za 2 hodiny přečtenou.

Adele02
29.06.2013 3 z 5

Celkem fajn, ale chování party bych dala osmnáctiletým, a ne teprve sedmačkám.

Adele02
28.06.2013 3 z 5

Sice to nečtu v komiksu ale v normálním textu, uznat se ale musí, že se z toho klube super příběh :)

Enefersis
03.04.2013 1 z 5

Namyšlené královny školy buzerující ostatní, které nejsou tak „dokonalé“ jako ony, módní policie, nikdy nevyčerpatelné téma hadry a kluci… to fakt ne, díky. Jediná sympatická mi tam byla Claire, ale opravdu nechápu, proč se k nim pořád vtírala a tak moc mezi ně toužila patřit. Ani nevím, proč jsem vlastně četla další díly, u každého se mi akorát zvýšil tlak. :D

Em.
17.10.2012 1 z 5

Klasický holčičí pubertální příběh. Předpovídatelný děj, nesympatické postavy. Ale aspoň to mělo hlavu a patu..

johisa
25.08.2012 4 z 5

super knížka, která pobavila, těším se na další díly :)

KatChiss
03.02.2012 3 z 5

Knížka je moc pěkná. Má krásné ilustrace :)

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Podle mě je to hezká knížka...Taková oddechová a uvolněná...Zajímavá a i když se tam nevraždilo a ani nebojovalo (což se dá u dívčího románu čekat..=D) tak jsem si ji užila.... Jak říkám, taková milá oddechovka, která mezi dnešními upíry a horrory rozhodně neurazí...=)