Perla

EldestEldestChristopher Paolini

Super pokračovanie prvej knihy a prekvapivý záver... Viac nemám čo dodať

02.01.2015

ZapomenutáZapomenutáCatherine McKenzie

Wow, skvelá kniha. Viac nemám čo dodať.

29.10.2014

VykoupeníVykoupeníLauren Kate

super záver. prekvapilo ma to. a veľmi sa mi to páči

02.09.2014

PádPádLauren Kate

Úžasná kniha. Veľmi sa mi páči jej dej, príde mi to celé tak záhadné. To všetko s Camom a Danielom. A prostredie školy Meča a kríža mi pripadá naozaj ako vezenie a preto ma to trochu prekvapuje, keď viem, čo všetko sa tam odohralo a ako ľahko sa dalo vykĺznuť spod prísneho dohľadu kamier... že im na to hneď neprišli. No... ale... je to proste super kniha aj keď mi trvalo dlhší čas kým som sa začítala do to toho deja a tak...

23.08.2014

Poviedky o láskachPoviedky o láskachEva Urbaníková

Čakala som od toho niečo viac...

18.08.2014

ZaslíbeníZaslíbeníAlexandra Adornetto

jedným slovom: úžasné :-)

03.08.2014

Romeo a JúliaRomeo a JúliaWilliam Shakespeare

Síce je to veľmi dobrá aj smutná kniha, tak popravde som čítala aj smutnejšie.

16.07.2014

ProbuzenáProbuzenáKristin Cast

Trošku menej zaujímavé, ale aj tento diel sa mi páči, i keď by sa to zaobišlo bez smrti Jacka. Zoeyna mama mi až tak nevadí.

03.07.2014

NezkrotnáNezkrotnáKristin Cast

tento diel ma až tak nezaujal, pripadá mi ako veeeľmi dlhý úvod k ďalšiemu dielu

28.06.2014

Bosorkina dcéraBosorkina dcéraJana Pronská

Dvoma slovami povedané: výborná kniha

06.06.2014

Risknem to s punkeromRisknem to s punkeromEnja Rúčková

Táto kniha je tiež veľmi dobrá, ale Most kolibríkov a Čo koho do toho boli lepšie.

26.05.2014

Nová láska na obzoruNová láska na obzoruVeronika Kabátová

Tiež veľmi dobrá kniha, ale prvá bola určite lepšia.

12.05.2014

Tenhle kluk je můj!Tenhle kluk je můj!Veronika Kabátová

Výborná kniha. Je skoro taká dobrá ako od Enji Rúčkovej. ;)

11.05.2014

Most kolibríkovMost kolibríkovEnja Rúčková

Vynikajúca kniha s pútavým dejom. Nedokázala som sa od nej odtrhnúť. Prekypuje citmi a pri jej čítaní som mala pocit, ako by som to sama prežívala

19.04.2014

Čo koho do tohoČo koho do tohoEnja Rúčková

Úžasná kniha. Doslova som hltala každé slovo a nedokázala som od nej odísť, kým som ju neprečítala. Chvíľami som dokonca aj trochu plakala... ale, je to proste super kniha. Divím sa že také niečo napísala Slováčka.

05.04.2014

Leto pre JohannuLeto pre JohannuRosmarie Thuminger

Celkom dobrá kniha i keď trochu nudná.

28.03.2014

ZáhrobieZáhrobieAlexandra Adornetto

Ja si myslím že je to skvelá kniha a nie je tak nudná ako som počula.

26.03.2014

Zpráva ze záhrobíZpráva ze záhrobíMary K. Pershall

Veľmi dobrá kniha s pútavým dejom. Keď som sa do nej začítala, už som nemohla prestať a čítala som až do konca. :)

23.03.2014

Zbojnícka mladosťZbojnícka mladosťĽudo Ondrejov

Ak by som túto knihu čítala skôr, možno v 10. rokoch, tak by bola dobrá. Ale teraz sa mi nepáči, ja pre mňa už veľmi detská. Dajú sa tam však nájsť nádherné opisy prírody.

23.03.2014

Ptolemaiova bránaPtolemaiova bránaJonathan Stroud

Zo začiatku som sa pri jej čítaní dosť nudila ale potom, ma to naozaj chytilo. Záver ma dosť prekvapil, lebo som čakala niečo úplne iné. Ale je to dobrá kniha

21.03.2014

Amulet zo SamarkanduAmulet zo SamarkanduJonathan Stroud

Veľmi dobrá kniha, má zaujímavý dej a vôbec som nečakala, že sa takto skončí.
Obdivujem Nathanielovu odhodlanosť pomstiť sa aj keď to bolo strašne nebezpečné. Páčia sa mi aj Bartimaeove vtipné poznámky a jeho vynaliezavosť a prefíkanosť.

06.03.2014

Zaklínač drakovZaklínač drakovAlison Goodman

Fakt super kniha, hlavne ten záver- keď som sa doň začítala, nemohla som prestať.

02.03.2014

V KordilleráchV KordilleráchKarl May

Je to oveľa napínavejšie, ako prvý diel.

23.02.2014

61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsícLee Child

Prvá kniha je podľa mňa dosť nudná. Iba tie posledné dva kapitoly boli celkom zaujímavé.
Druhá kniha je celkom fajn. Tretia ma tiež trochu nudí a k taj poslednej som sa ešte nedostala.

13.01.2014

Princezná v pokušeníPrincezná v pokušeníMeg Cabot

No... Tento diel ma takmer od úplného začiatku držal v napätí. Nečakala som, že sa skončí tak, ako sa skončil. Vážne to Michaelovi a Mii prajem a je mi ľúto toho, čo sa stalo.

06.12.2013

Old Surehand IIOld Surehand IIKarl May

No... podľa mňa je celkom dobrá. Nie je síce taký dobrá ako iné knihy, čo napísal ale aj táto je dobrá.

30.11.2013

HarkaHarkaL. Welskopf-Henrich (pseudonym)

Táto kniha sa mi páči a teším sa na čítanie ďalších dielov.

10.11.2013

Vinnetou IIIVinnetou IIIKarl May

Veľmi som si obľúbila Winnetoua. A keď Santer ukradol jeho závet nevládala som ani čítať a po tvári mi stekali slzy. Aj teraz, keď si spomeniem na Winnetouovu smrť veľmi ma to rozžiali. Karel May napísal z môjho pohľadu skvelé knihy a veľmi rada ich čítam.

10.10.2013