Zpráva ze záhrobí

Zpráva ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154235/zprava-ze-zahrobi-154235.jpg 4 29 6

Tajemství duchů série

Ruby Clair série

2. díl

Dvanáctiletá Ruby není jako ostatní holky. Může mluvit s duchy a vidět je. Pomalu se učí svoje nadání využívat a pomáhat těm, kteří už nežijí. Když se s ní však spojí batole Jája, je v koncích. Malý duch má zprávu pro svou rodinu, ale neumí ještě pořádně mluvit. Bude mít Ruby dostatek nápadů a důvtipu, aby pomohla tomuhle duchovi i všem ostatním, kteří ji potřebují? Druhý díl třídílné série.... celý text

Orange8knihomol
14.05.2019 5 z 5

Ani druhý díl nijak nepostrádal. Příběh byl milý, akční, ale také odpočinkový. Děj měl spád a kniha nebyla o ničem. Na jednu stranu byla knížka velmi zábavná, na druhou stranu i naučná, což je dle mého názoru super. DOPORUČUJI všem, kteří si rádi přečtou duchařskou knihu pro děti.

VevyVeronika
24.04.2017 5 z 5

NEJÚŽASNĚJŠÍ! ❤

Liliana2006
24.12.2016 5 z 5

SUPER PRO MNE KNIHA TYDNE

Alik918
19.07.2014

Knížka je velice pěkná, stejně tak i ty ostatní. Děj není náročný, ale přesto poutavý. Velice dobře se to čte. :D

Perla
23.03.2014 3 z 5

Veľmi dobrá kniha s pútavým dejom. Keď som sa do nej začítala, už som nemohla prestať a čítala som až do konca. :)

JessS
25.02.2014 5 z 5

Knížka je fajn,mám všechny díly,opravdu se spisovatelce moc povedly ;)