Tenhle kluk je můj!

Dívčí román, ve kterém patnáctiletá Katka se svou nejlepší kamarádkou Helčou zvanou Nene "řeší" konec školy, prázdniny a samozřejmě kluky! Katka s Helčou právě končí základní školu. Na rozlučkové zábavě v podobě maškarního plesu se Helča seznámí s fajn klukem. Katka má však svého vysněného prince už dávno vyhlédnutého. Je jím Tom. Ten se brzy vyjádří a začnou spolu trávit hodně času. To se však nelíbí Sašovi, který je do Katky zamilovaný, ona ho však bere jen jako kamaráda. Prázdniny začínají, Katka odjíždí k babičce na vesnici. Tom tam naštěstí pobývá taky. Zpočátku běží všechno tak, jak má, až jednoho dne uvidí Katka svou lásku u rybníka flirtovat s neznámou blondýnkou. Přirozeně, že se naštve a nechce Toma už nikdy vidět. Jenže věci nejsou tak, jak se zdají, z neznámé blondýnky se totiž vyklube Tomova sestřenice, která se vrátila z Ameriky. Budou mít šanci napravit tohle malé nedorozumění?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30748/o-katce-tenhle-kluk-je-muj-09b-30748.jpg 3.521

O Katce (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Nikcasmej

Hlavní postava mi byla už od začátku knihy nesympatická. Bohužel tato kniha mě neoslnila, navíc obálka ani nesedí. Katka má podle knihy blonďaté vlasy a na obálce je má hnědé.

dark.ma93
16.06.2016

Klasický teens románek :) Ve 12 fajn počtení, nu :))

Jiitush
19.06.2014

moc mi nevyhoval styl psaní, kdy vyprávění tvořila z devadesáti procent přímá řeč

Perla
11.05.2014

Výborná kniha. Je skoro taká dobrá ako od Enji Rúčkovej. ;)

gilt
15.05.2012

Znám Veroniku osobně a tak jsem byla zvědavá, jaké knihy píše. Opravdu doporučuji všem puberťačkám a holkám v problematickém věku. Nadchly mě její knihy a dokonce jsem si i pobrečela. Připomíná mi svým stylem Stanislava Rudolfa.

meggy248
12.01.2012