Tenhle kluk je můj!

od:


KoupitKoupit eknihu

Dívčí román, ve kterém patnáctiletá Katka se svou nejlepší kamarádkou Helčou zvanou Nene "řeší" konec školy, prázdniny a samozřejmě kluky! Katka s Helčou právě končí základní školu. Na rozlučkové zábavě v podobě maškarního plesu se Helča seznámí s fajn klukem. Katka má však svého vysněného prince už dávno vyhlédnutého. Je jím Tom. Ten se brzy vyjádří a začnou spolu trávit hodně času. To se však nelíbí Sašovi, který je do Katky zamilovaný, ona ho však bere jen jako kamaráda. Prázdniny začínají, Katka odjíždí k babičce na vesnici. Tom tam naštěstí pobývá taky. Zpočátku běží všechno tak, jak má, až jednoho dne uvidí Katka svou lásku u rybníka flirtovat s neznámou blondýnkou. Přirozeně, že se naštve a nechce Toma už nikdy vidět. Jenže věci nejsou tak, jak se zdají, z neznámé blondýnky se totiž vyklube Tomova sestřenice, která se vrátila z Ameriky. Budou mít šanci napravit tohle malé nedorozumění?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30748/o-katce-tenhle-kluk-je-muj-09b-30748.jpg 3.521
Série:

O Katce (1.)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Nikcasmej
25. ledna

Hlavní postava mi byla už od začátku knihy nesympatická. Bohužel tato kniha mě neoslnila, navíc obálka ani nesedí. Katka má podle knihy blonďaté vlasy a na obálce je má hnědé.

dark.ma93
16.06.2016

Klasický teens románek :) Ve 12 fajn počtení, nu :))

Jiitush
19.06.2014

moc mi nevyhoval styl psaní, kdy vyprávění tvořila z devadesáti procent přímá řeč

Perla
11.05.2014

Výborná kniha. Je skoro taká dobrá ako od Enji Rúčkovej. ;)

gilt
15.05.2012

Znám Veroniku osobně a tak jsem byla zvědavá, jaké knihy píše. Opravdu doporučuji všem puberťačkám a holkám v problematickém věku. Nadchly mě její knihy a dokonce jsem si i pobrečela. Připomíná mi svým stylem Stanislava Rudolfa.

meggy248
12.01.2012

tuto knihu som citala 3x a este stale je moja najoblubenejsa