Pelunka Pelunka komentáře u knih

Kniha jako scénář dobrý nápad. Divadelní nadšence to určitě potěší. A kdo viděl představení tak mu můžu jen závidět. Napsané je to moc pěkně i nápad není vůbec špatný. Jenže hrozně rychle je to přečtené. Kdyby to autorka napsala formou příběhu a zavedla nás zase do kouzelnického světa možná by to bylo o něco lepší. Takhle musíte stále lovit v paměti jak to vlastně všechno vypadalo. Ale jinak krásný příběh doporučuji přečíst :)

11.10.2016 3 z 5

Au-pair v Anglii Au-pair v Anglii Petr Korbel

Kdo chce jet do zahraničí jako au-pair. Tak tuhle publikaci 100% doporučuji je vtipná zábavná a hlavně chvílemi i pravdivá. Chlapec vtipně vystihuje svoji cestu za dobrodružstvím a nebojí se ventilovat úplně vše.

24.06.2016 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha mě zaujala hned a to svojí obálkou. Je velmi pěkně napsaná a zápletka, která se věnuje geocachingu o to zajímavější. Chvilka mi se děj táhne, ale jinak určité části vás nutí číst dál. Určitě doporučuji pro fanoušky, protože opravdu nikdy nevíte co se v keškách schovává.

24.06.2016 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Kniha je rozdělena do tří příběhů. Každý autor píše jeden příběh a na závěr kniha tvoří dokonalý konec všech příběhů Je pravda, že druhý díl mě moc nebavil, ale za to první a poslední moc. Když jsem knížku četla představovala jsem si všude ty hromady sněhu a tu sněhovou bouři hned vás to vtáhne do děje kniha se moc pěkně čte.

08.01.2016

Kdo se bojí Smrti? Kdo se bojí Smrti? Jan van Helsing (p)

Fascinující kniha. Pořád jsem váhala jestli tomu opravdu mohu věřit nebo je. V jistých situacích sem si, ale říkala tak tohle přesně dává smysl. Takže je plno konspiračních teorií a je na vás čemu vy sami věříte.

24.10.2015 5 z 5

Hvězdný poutník Hvězdný poutník Patrick Carman

První dva díly jsem četla jako malá a neměla jsem problém s představivostí u dalších dílů už to bylo horší, ale pořád to bylo úchvatné. Jak autor píše je to kouzelné. Děj vás vtáhne a vy si připadáte jako by jste byli součástí toho všeho. Nebojte se a nechte se vtáhnout svou fantazií a představivostí do děje :)

21.09.2015 5 z 5

Lovec duchů Lovec duchů Michelle Paver

Na tuhle sérii jsem narazila opravdu náhodou a vůbec toho nelituji. Hned první díl mě neuvěřitelně uchvátil a musela jsem číst hnedka další a další. Celá série je chytlavá od začátku až do konce. Každý díl má svoji zápletku a opravdu se nenudíte. Je to opravdu napínavé čtení.

21.09.2015

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je určená především pro dívky a ty kdo má rád oddechové knihy a knihy na pokračování. Druhý díl si stále drží svoji zajímavost a děj nás napíná stále víc jak to nakonec dopadne. Je pravda, že se nevyhneme milostnému trojúhelníku. Ale druhá kniha se pyšní tím, že děl je více akční a napínavější. U každé kapitoly čekáte co se vlastně stane a nemůžete přestat číst :D

24.07.2015 4 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Knihu jsem si přečetla na doporučení. Jaké krásné zjištění, že kniha je nejen snadná na čtení ale i vtipná. Děj utíká ani nevíte jak a každou chvíli se těšíte jaký vlastně přijde e-mail a co v něm bude napsané. Kniha se mi moc líbila jak byla napsaná touhle formou. Pro oddechové čtení mohu jen doporučit. Tenhle příběh vás pohltí a dostane.

13.02.2015 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Tahle kniha si mě získala už od začátku. Ano začátek a průběh celé knihy je jako ve všech ostatních knihách.Ale je to asi jedna z knih ve které nešli hned na "to". A proto se můžete tak těšit na další pokračování. Já četa jen Znamení Blíženců a Zadáno pro blížence. A bohatě to stačilo. Doporučuji moc pěkný děj.

16.09.2014 5 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

Kniha povídek není tak dobrá jako Jablíčko pro slečnu učitelku. Možná proto, že je více zaměřená na duchy. Některé povídky jsou méně záživné jiné více. Takže průměr. Čekala jsme od toho víc .

16.09.2014

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha se čte moc pěkně. Je vtipná zábavná a určitě se u ní nasmějete. Má zajímavý děj a některý poznámky fakt stojí za to. Jen konec byl trošku přehnanej. Ještě štěstí, že nakonec to zachránil ten kocour.

21.07.2014

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Hodně dobrá a fascinující kniha. Jen jsem někdy nevěděla jestli se tohle opravdu může stát. A zda je někdo schopný tento příběh napsat tak, že máte pocit že tam jste. A ono ano jde to....

22.03.2014 4 z 5

Jablíčko pro slečnu učitelku a jiné horory Jablíčko pro slečnu učitelku a jiné horory * antologie

Výborná kniha povídek doporučuji určitě přečíst. Každý jednotlivý příběh má své kouzlo. Tuhle knihu povídek mám už tolikrát přečtenou, že bych ji mohla i vyprávět a nikdy mě neomrzí. Nejlepší děti na mostě, ordinace pro panenky, zrcadlo a černobílá fotografie.

22.03.2014 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Kniha je velmi čtivá se zajímavým příběh jednotlivých postav. Bohužel filmové zpracování se mi líbilo daleko víc. Ale nápad dvou zemí a nové nadpřirozené postavy super.

22.03.2014 3 z 5