Au-pair v Anglii

Au-pair v Anglii https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50774/au-pair-v-anglii-50774.jpg 4 3 2

Jak už expresivně výstižný podtitul jistě každému napověděl, kniha, kterou právě držíte v rukou je velmi zábavné čtení o nástrahách života au-pair na anglickém venkově. Takovýchto vyprávění jste již patrně slyšeli či četli mnoho. Avšak odlehčený a ironický tón barvitého líčení z pohledu mladého muže dělá „Au-pair(ku)“ jedinečnou. Autor si na jeden rok vyzkoušel toto spíše dívčí povolání a své zážitky v podobě realistického pozorování, vtipných glos a sarkastických šlehů chronologicky rozčlenil do 24 kapitol. Užití obecné češtiny a často i drsných výrazů podtrhuje originalitu textu.... celý text

Pelunka
24.06.2016 3 z 5

Kdo chce jet do zahraničí jako au-pair. Tak tuhle publikaci 100% doporučuji je vtipná zábavná a hlavně chvílemi i pravdivá. Chlapec vtipně vystihuje svoji cestu za dobrodružstvím a nebojí se ventilovat úplně vše.

Imor
19.01.2013 5 z 5

Příběh mladého chlapce, který se rozhodl na rok odejít do Anglie dělat au-pair a zároveň se zdokonalit v anličtině v místní škole.
Vtipné, svižné čtení. Kdo chce poznat jak to chodí v Anglii, určitě stojí za to si tuto knihu přečíst.

Petr Korbel
česká, 1961