Pavouček2 Pavouček2 komentáře u knih

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Luděk Stínil

Pěkná, svižná, zajímavá a z dnešní doby z pohledu kluků, moc mě bavila.

01.05.2017 5 z 5

Sushi v dushi Sushi v dushi Eva Urbaníková

Pecka, ani jsem nečekala že mě to bude takhle bavit a jsem moc ráda za pohled, jak se žije v Japonsku - já bych to nedala, hlavně tu pokoru, chlapi versus ženy, ale hlavně studenej odchov děti. Musím říct, že toto je už třetí kniha, která mě od ní vážně nadchla (Nakresli mi vítr je perfektní a Příliš osobní známost) Ale jsou od ní i takové, které mi prostě nesedly.

08.04.2017 5 z 5

Rodina ze dne na den Rodina ze dne na den Rowan Coleman

Toto pokračování bylo takové nemastné neslané, to věčné připomínání toho co bylo a jak se cítila už jsem musela přeskakovat, dočteno, jen abych věděla jak to dopadne, i když to bylo jasný.

27.03.2017 2 z 5

Na mystickém jezeře Na mystickém jezeře Kristin Hannah

Krásný román.

13.01.2017 5 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Pěkné čtení, jako vždy, jen mi to také přišlo urychleně napsané..

02.01.2017 4 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

A je i moc hezká jako audio kniha, kde jí čte Dana Černá :-)

01.08.2016 5 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Mám ji rozečtenou a jsem do ní začtená, čte se úžasně :-)

27.01.2016 5 z 5

Nejlepší biografie co jsem kdy četla, opravdu propracované, čtivé a vážně klobou dolů před autorem.

27.01.2016 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Po tom co jsem viděla tuhle knihu v cyklu LISTOVÁNÍ www.listovani.cz, v podání Věry Hollé a Pavla Oubrama, který to tak nádherně zahráli, neodolala jsem a přečetla si první i druhý díl.

16.04.2015 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Mě tahle kniha zklamala, furt jsem čekala, kdy se do ní začtu a nestalo se. Nejlepší z ní byl epilog.

14.03.2015 2 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Super lehké, ze života čtivé počteníčko :-)

18.02.2015 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Zkusila jsem prvních cca 20 stránek, protože obálka a anotace mě pěkně navnadili. Pak jsem jí zahodila. Ty prapodivná přirovnání, jak v Příběhu slunečnice, tohle fakt nedávám. Pak jsem si zde přečetla komentáře, ne ty pějící ódy a měla jsem jasno, sbohem.

19.03.2024

Kruhy na rybníku Kruhy na rybníku Martin Rejman

No, ze začátku jsem si říkala, paráda dobrý, to mě bude bavit, ale od jejich sblížení, je to fakt tak přeslazený, cukrkandlový brrrr ... Sofii jako mámu vůbec nechápu, vztah její k dětem tam skoro není popsán, jeho sbližování s jejíma dětma taky ne, všechno je jen tak zrychleně popsaný, tak si to nějak neumím představit, vžít se. A to s tím dítětem jsem nepochopila vůbec, nejdřív jsou oba nadšený a pak ... a ani žádný výčitky, trápení.. divný no. Chvílema samá dokonalost, do toho hozený teda nějaký problém aby se neřeklo... za mě s prominutím fakt ne.

10.10.2022 1 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Javier Moro

Líbilo se mi, že je to na základě skutečnosti. Dozvěděla jsem se o počátku vzniku očkování, jak se vůbec očkovalo, jaká logistika byla potřeba. Ale že by to očkovací odpůrce přesvědčilo o očkování si nemyslím, zas tolik informací tam nebylo. Čekala jsem víc podrobností o plavbách, každodenních činností, kdy bych se víc seznámila s dětmi, doktory, Isabel, cokoli, co by mě do příběhu vtáhlo, to se nestalo a poslední třetinu knihy už jsem jen prolistovala.

18.10.2021 2 z 5

Dům bez zrcadel Dům bez zrcadel Iva Pekárková

Poslechnuto jako audiokniha, čtení této knihy by mě asi bavilo míň. Markéta mi nesedla, víc než její život, mě spíš zajímala její práce, tam mi příběhy přišli osobnější, než její život mimo práci.

09.09.2021 3 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Ze začátku fajn, pak nějak už chaos v postavách, všechno jenom smutek, nikde žádná radost z ničeho... třikrát jsem během ní četla i jiné knihy, protože mě dočtení této lákalo míň a míň. Škoda.

19.05.2021 2 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Já nevím, ze začátku mě to bavilo, pak jsem byla zklamaná, když se probrala z kómatu, pobyt v nemocnici a v lázních, o tom skoro nic... do toho i víc toho náboženství...

15.01.2021 3 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Všechny 3 díly mě velmi bavily až jejich čtení uteklo moc rychle :-)

11.08.2020 4 z 5

Nechci, abys odešel Nechci, abys odešel Luděk Stínil

Pěkné letní jednohubkové počtení. Knihy od Stínila mě baví, jen škoda, že jsou všechny tak hubené. Doufám, že časem napíše i delší román z rodinného života :-)

13.04.2020 4 z 5

Za zlatými mřížemi Za zlatými mřížemi Choga Regina Egbeme

Velmi čtivé a i zajímavé.

07.02.2020 5 z 5