PanTomina PanTomina komentáře u knih

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Slabota. Postavy nejsou sympatické, humor je stále se opakující. Neříkám ale, že to je špatné čtení. Říkám jen slabé.

24.02.2020

Tady nebude klid Tady nebude klid Miroslav Hladký

První kniha co vůbec pamatuju, kterou jsem se rozhodl nedočíst. Tak tendenční, prvoplánový, rasistický, protižidovský blábol jsem opravdu v ruce ještě neměl. Odpad!

19.02.2020 odpad!

Zkáza Cíle Zkáza Cíle Eric S. Nylund

Ze začatku vlažná a naivní, později napínavá a příjemně čtivá :) dobrá práce.. Beru do ruky druhý díl

13.12.2017 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Nerozumím, proč se tu tolik mužů velice trapně čílí nad formou skvělého románu. Brilantní čtení.

10.11.2017 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Příjemně čtivé, fantaskní, sociální. Prozatím dobrá práce. Těším se na pokračování

10.11.2017 4 z 5

Fantastika 80 Fantastika 80 * antologie

Sbírka velice podprůměrných a téměř bez vyjímky jakoby nedokončených povídek. Zklamání za zklamáním.

27.10.2017 odpad!

Invaze z vesmíru Invaze z vesmíru Václav Kajdoš

Tato kniha je v podstatě nadprůměrná a příběhy v ní jsou zajímavě vystavěné. Mohu doporučit.

16.08.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Takže, znechucenější už asi být nemůžu. Tohle je most overrated autor ever! Na konci už jsem jenom čekal,kdy přijde Hulk nebo Tarzan, aby to ještě víc nesmyslně zamotali. Nesba, kterého jsem četl dřív, mi to ani v nejmenším nepřipomínalo. A to machrování se znalostí hudby, napřeshubu. BRAK

15.08.2017 1 z 5

Dvůr tisíce sluncí Dvůr tisíce sluncí Chris Bunch

Ano ano, nejsilnější díl serie. Celkově jsem nadmíru spokojen.

05.08.2017 5 z 5

Náhodné svědectví Náhodné svědectví Thomas Andresen

Velice nudná kniha s nezajímavou zápletkou, plná nesympatických lidí. Dvě hvězdy proto, že uplná blbost to nebyla.

05.08.2017 2 z 5

Vlčí světy Vlčí světy Chris Bunch

Ahoj, jelikož mám v tuto chvíli již téměř přečtený třetí díl, mohu sám za sebe říci, že dle mého je toto nejslabší díl z trilogie, ačkoliv slabý není. Je to vtipně ač poměrně přímočaře vystavěné. S trilogií jsem spokojen. Bavila a zatím ještě baví a jistě se ke Stenovi někdy v budoucnu rád vrátím .

28.07.2017 3 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

neuvěřitelně přeceněná a nadhodnocená kniha.

16.07.2017 2 z 5

Sten Sten Chris Bunch

poměrně dobré a čtivé sci-fi, zde samozřejmě nesmyslně nadhodnocené, stejně jako většina knih. Po kratší přestávce se pustím do druhého dílu.

27.06.2017 3 z 5

Rozhořčený mladý muž Rozhořčený mladý muž Achille Gregor

Skvělá kniha, plná neuvěřitelně obrazotvorných slovních spojení a paradoxů :) zpočátku mi trvalo, než jsem autora začal chápat a pak už to jen jelo. To musel být opravdu inteligentní člověk .

25.06.2017 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Kniha plná bestialit a napsaná s takovým odstupem, že druhou takovou jsem ještě nečetl. Extrémní, nikoliv příjemný zážitek. Člověk je zvíře.

11.06.2017 4 z 5

Slavná Nemesis Slavná Nemesis Ladislav Klíma

Dobrá kniha.

11.06.2017 4 z 5

Zachraňme vesmír Zachraňme vesmír Stanisław Lem

Dobré, byť autorovo slabší dílo.

24.05.2017 3 z 5

Ardistan a Džinistan I. Ardistan a Džinistan I. Karel May

nudná, směšná pohádka.

24.05.2017 2 z 5

Sněžný tygr Sněžný tygr Desmond Bagley

Neskutečně jsem trpěl. Doufám, že o to panenství v Anglii přišla obzvláště brutálním způsobem a z něj se vyklubal masový vrah .

14.05.2017 1 z 5

Jonathan Livingston Racek Jonathan Livingston Racek Richard David Bach

Jeden kolega to zde nazval krasořečněním. Líbivá slova bez skutečného obsahu. Kompletně mimo můj rank.

06.05.2017 2 z 5