paloma paloma komentáře u knih

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Nedočteno, nelíbí.

16.11.2017 2 z 5

Začátek cesty Začátek cesty D.M. Cornish

Souhlasim se vsemi co kniha nudila. Nejvic se mi líbí komentář od sirek, který velmi výstižne vyjádřil co si myslim i já a neni třeba k tomu nic dodat. A taková to mohla být super knížka .........

07.12.2015 2 z 5

Pán ledové zahrady 3 Pán ledové zahrady 3 Jarosław Grzędowicz

Mě se třeti dil libí, neni horší, možná je i o něco lepší. Spíš bych řekla,že se mi tato série díl od dílu líbí víc. A jsem ráda, že se konečně potkali.

Poslední noc na Klikaté řece Poslední noc na Klikaté řece John Irving

Co má ten Irving pořád s těmi medvědy?

04.12.2013

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Souhlasím se všemi, kterým se kniha nelíbila. Dočetla jsem ji tak nějak z "povinnosti". Přesto si pokračování přečtu. No, kdyby sem někdo napsal stručné shrnutí, jak to dopadne, tak to by mi úplně stačilo ke štěstí.

03.12.2013 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Zatím mám stále raději knihy od J.Rollinse. Ale musím uznat, že mě obě knihy okamžitě vtáhly do děje a četly se skvěle, děj měl spád a napětí. Určitě si přečtu i další knížky tohoto spisovatele.

28.11.2013

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha se mi líbila, to jestli je děj předvídatelný nebo ne mi je celkem jedno. Hlavně, že dobro zvítězilo nad zlem. Jediné co bych maličko upravila, tak by Bethany nemusela být zase až tak bezbranná a nevyzrálá až moc na mladou dívku, natož na anděla.

07.10.2013 5 z 5

Nebe nad Darjeelingem Nebe nad Darjeelingem Nicole C. Vosseler

Jeden z nejhezčích románů jaký jsem kdy četla.

11.06.2013 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Velmi, velmi smutná knížka, která na mě udělala dojem a kterou jsem si musela přečíst, přestože je tak strašně smutná až depresivní. Rozhodně ji z těchto důvodů podruhé číst nebudu, na druhou stranu je to kniha na kterou nikdy nezapomenu a budu si jí pamatovat celý život.

22.05.2013 5 z 5

Jana z Hvězdy III. - Květina z Ameriky Jana z Hvězdy III. - Květina z Ameriky Gerald Messadié

Velmi pěkná trilogie, kterou jsem četla před pár lety. Moc pěkný příběh, hlavní hrdinka silná a na svou dobu nezávislá žena, si získala mé sympatie. Obdivuji její odvahu čelit nelehkým životním situacím i to jak se umí postarat jak o sebe tak o svou rodinu.

05.04.2013 5 z 5

Říše kamenného sokola Říše kamenného sokola Wilbur Smith

Kniha není špatná, ale trochu jsem se nudila. Knihy Pobřeží v plamenech a Šelma mají daleko větší spád.

24.03.2013 3 z 5

Misery Misery Stephen King

S.King nás nejspíš zkouší, jestli jeho knížky čteme pozorně. Neboť na str.245 Paul přišel o levý palec. Na str.295 je věta "Lžíci držel nemotorně mezi palcem a ukazováčkem levé ruky." Takže pane Kingu, čteme pozorně a mnohdy ani napětím nedýcháme.

01.12.2012 5 z 5

Vlčí léto laponského mlynáře Vlčí léto laponského mlynáře Arto Paasilinna

Co dodat, když už jsou zde dva tak pěkné a výstižné komentáře. Plně se s nimi ztotožňuji, kniha je čtivá a zábavná. Mlynář je zajímavý podivín, jehož libůstka hlasité vytí dovádí lidi k šílenství a vyústí až v hon na nebohého mlynáře. Je to moje první přečtená kniha od autora a v krátké době jsem přečetla i ostatní, takže můžu říct, že tadle je nejlepší.

07.07.2012 5 z 5

Moucha Moucha Patricia Cornwell

Kniha se mi nelíbí a nedokázala jsem se donutit, abych knihu dočetla. Nerada odkládám nedočtené knihy, ale na co se trápit, když máme spousty jiných krásných knih.

07.07.2012 odpad!

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Diana Norman

Velmi nudný, zdlouhavý a nezajímavý začátek. Nelíbí se mi styl jak je napsaná, nevim jestli se donutim to dočíst. Zlatý Vondruška.

25.04.2012 1 z 5

Utajené dějiny Čech 1. Utajené dějiny Čech 1. Otomar Dvořák

Jedna z nejlepších knih na toto téma, kniha mě tak zaujala, že jí s mrazením v zádech čtu už potřetí.

23.04.2012 5 z 5

Pán ledové zahrady 2 Pán ledové zahrady 2 Jarosław Grzędowicz

Druhý díl je ještě lepší. P. J.G. píše opravdu moc dobře a je vidět, že má vše dobře promyšlené.

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

Konečne pořádná fantasy, jsem nadšená.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Mě taky, ale přesto je to skvělá kniha.

10.07.2015 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Doufám, že bude další díl a to ještě letos. Už se nemůžu dočkat.

28.01.2015 5 z 5