Začátek cesty přehled

Začátek cesty
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3859/bmid_tetovani-krvi-zacatek-cesty-C5c-3859.jpg 4 228 228

Tetování krví série

Tetováno série

1. díl

Objevte zemi hrozivých bojovníků! Chlapec s dívčím jménem Rosamunda, nalezenec vyrůstající v útulku, je kvůli svému jménu často vystaven posměchu vrstevníků. Rád by se stal námořníkem, ale je vybrán pro povolání lampáře. Cesta za jeho posláním je však plná překážek! Rosamunda putuje divokou krajinou, kterou obývají příšery. Cestou potkává známou fulgarku Evropu a je svědkem lítého boje, ve kterém padne její pomocník. Stane se Rosamunda jejím průvodcem, nebo se přece jen rozhodne vydat na dráhu lampáře? Jaká bude jeho volba? Přečtěte si 1. díl nové fantasy trilogie Tetování krví, která uchvátila čtenáře po celém světě.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Foundling , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Začátek cesty. Přihlašte se a napište ho.

kirinka52
03.09.2023 4 z 5

Za mne takový jiný hraničářův učeň.

Obdivuju vytvoření nových slov a dodaného slovníku. Protože pokud se ocitáme na jiném místě a čase než je naše realita, nemůžou se věci nazývat stejně. A dodává to komplexnější představu jiného světa.

Paradoxem zůstává, že ikdyž mě příběh uchvátil, čtou se ty knížky nějak pomalu.

Zaniya
14.04.2023 4 z 5

Rozjezd náročnější na udržení pozornosti, ale zhruba po první třetině mě knížka chytla a konec už jsem zhltla.

Hanncha
19.01.2022 5 z 5

Když jsem četla knihu poprvé vůbec jsem nechápala, proč měl autor takovou potřebu vše pojmenovat nově. Ale! po přečtění pár vysvětlivek a prostudování kreseb a map, mě kniha pohltila a novým světem jsem byla úplně unešená. Celou sérii jsem přečetla několikrát a je mi skoro líto, že o ní mnoho lidí neví.
Celá série je moc povedená a nemohu než doporučit!

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Začátek cesty v seznamech

v Právě čtených8x