Pakuna Pakuna komentáře u knih

Nejprotivnější holka na táboře Nejprotivnější holka na táboře Enid Blyton

Elizabeth drží slovo Elizabeth drží slovo Enid Blyton

Nejprotivnější holka je vedoucí Nejprotivnější holka je vedoucí Enid Blyton

Opět ve škole Opět ve škole Enid Blyton

Další série knih pro děti od Enid Blytonové. Myslím, že bych ji i dneska našla na půdě. Příběhy o Elizabeth se četly velice dobře.

Nejprotivnější holka ze školy Nejprotivnější holka ze školy Enid Blyton

Záhada tajného dopisu Záhada tajného dopisu Enid Blyton

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Záhada starého klepadla Záhada starého klepadla Enid Blyton

Záhada tajného přístavu Záhada tajného přístavu Enid Blyton

Záhada tajemného zámečku Záhada tajemného zámečku Enid Blyton

Záhada zelené rukavice Záhada zelené rukavice Enid Blyton

Záhada pavoučího domu Záhada pavoučího domu Enid Blyton

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji!

Dvojčata v pátém ročníku Dvojčata v pátém ročníku Enid Blyton

Dvojčata a Claudine Dvojčata a Claudine Enid Blyton

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené. Souhlasím s petruska85.

Dvojčata zpátky ve škole Dvojčata zpátky ve škole Enid Blyton

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. V podání Blytonové byl život na internátní škole docela zajímavý.

Podařená dvojčata Podařená dvojčata Enid Blyton

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Souhlasím s Effi - taky mi bylo líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené.

Pětka v pasti Pětka v pasti Enid Blyton

Další zajímavé dobrodružství Správné pětky!