Záhada starého klepadla

Záhada starého klepadla

Pátý příběh ze série Záhad Nerozlučná čtyřka Roger, Diana, bratranec Pajda, Barny a jejich čtyřnozí kamarádi opička Miranda a pes Ťulpa si užívají zimní prázdniny na starém venkovském sídle Barnyho babičky. Ale i zimní pohoda se změní v napínavé dobrodružství, když děti objeví podivné stopy ve sněhu. Kdo se v noci plíží kolem starého domu? Odkud vycházejí podezřelé zvuky, které děti slyší v noci? Pajda se odhodlá strávit noc ve sklepě, aby docela sám záhadě přišel na kloub, a - zmizí! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174/zahada-stareho-klepadla.jpg 4.372

Záhady (5.)

The Rat-A-Tat Mystery (1956)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

jaja1989
07.05.2016

No předchozí díly jsou lepší, předvídatelný konec a nic extra zápletka.

Vivi007
04.01.2016

Moje první detektivka, krásné a tajemné!

sarekaslukova
13.03.2014

Moje první knížka od Blytonové a vzpomínám si že jsem z ní byla nadšená. Jen co jsem ji dočetla hned jsem chce číst další.

Kawila
07.03.2014odpad!

Kdyby tohle četlo sedmileté dítě tak ho pochválím, že už mu nedělají problém písmenka. Trochu mne rozesmutní, když si o téhle knížce připraví referát patnáctiletý teenager. Četla jsem několik těchto dětských detektivek od různých autorů, ale stačí změnit jména a je to vždy totéž.

Katy007
04.01.2014

Řekla bych, že od Blytonové jsem už četla i mnohem lepší kousky. Ani nevím proč, ale přesto jsem byla trošku zklamaná. Možná díky předchozímu dílu - Záhada tajného přístavu, který byl opravdu senzační! No jo, ale bylo příjemné zase se na chvilku vrátit do dětství. Každopádně moje mladší sestra byla z knížky nadšená.

Pakuna
11.09.2013

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Mikiem
09.02.2012

Akorát mám jinou obálku,jinak dobré počteníčko tenkrát jsem ji vyhrála v tombole tu knihu:o)

Katee
23.08.2011