Dvojčata v pátém ročníku

Šestá kniha uzavírá populární volnou sérii o studentkách internátní školy. Ačkoliv už se z nich staly zodpovědné studentky pátého ročníku, zájem o humor a legraci neztratily. Naopak, zdá se, že některé z nich mají pro různé žertíky vytříbený smysl. Jedná se však stále o žerty, když se začnou ztrácet různé věci ze skříně? Všechno se dozvíte, když si přečtete tuto knihu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26706/dvojcata-v-rocniku-26706.jpg 4.4105

Dvojčata (6.)

Fifth Formers of St Clare´s (1945)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

Elulilinka1
12.07.2017

Enid Blytonová!!! Skvělá spisovatelka s nevyčerpatelnou slovní zásobou. Nikdy nezklame. Tato kniha a vůbec celá série o povedených dvojčatech Pat a Isabele je tak trocu jiná než její ostatní tvorba. Není totiž dobrodružná. Ale to vůbec nevadí, protože děj knihy je prostě úžasný:)

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

ELMA
15.07.2015

Jako dítě jsem Dvojčata milovala a do dnes je mi líto, že nemají žádné pokračování

reccal
10.02.2014

Poslední knížka v sobě nese trochu té příjemné nostalgie...jen škoda toho skoku, kdy se tři knihy odehrávaly v jednom ročníku a najednou druhý, čtvrtý a pátý. Klidně bych uvítala i sedmý díl s předsedkyněmi Pat a Isabelou.

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené.

Calwen306
14.03.2012

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

Megii
31.08.2011

Jsem moc smutná, že knížky o dvojčatech končí. Přečetla jsem je skoro najednou a všem dívkám vřele doporučuji.