PájaReader PájaReader komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Začátek trochu nuda,trochu mi trvalo než sem se zorientovala v těch rodinných vztazích a pak když se to rozjelo,byl to mazec až do konce. Těšim se na další díly...zdá se mi to nebo tam furt chlemtaj kafe?

04.05.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Připomínalo mi to Kinga a koukám,že to neni jen můj pocit. Čekala jsem od toho víc,ale nebylo to úplně špatné. Napínavé,místy dost překvapivé a konec lehce šokující (kde je schovaná hlava) a to mi přišlo i trochu mimo mísu. Čekala jsem nějakého sériového vraha,ale třeba to byl záměr.

04.05.2020 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Smutný, šokující, nezapomenutelný, silný příběh. Některé pasáže asi nikdy nezapomenu. Ale je třeba si tyto hrůzy neustále připomínat, aby se už nikdy neopakovaly. Rozhodně doporučuji přečíst.

13.04.2020 5 z 5

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Zajímavá zápletka,propracovaný děj a postavy. Ale...na mě to bylo moc zamotané a nemohla jsem se do knihy začíst. V postavách jsem se ztrácela. Jen proto,že jsem byla zvědavá jaké bude rozuzlení, jsem knihu překousala až do konce,ale musela jsem se hodně přemlouvat.

05.01.2022 3 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Knihu jsem četla synovi před spaním a můžu říct,že když usnul,tak jsem si četla dál,protože jsem byla zvědavá,co bude dál. Krásný příběh, perfektní překlad. Nejspíš nebylo vůbec lehké přeložit tolik nových výrazů. No a vízřachání to nás odrovnalo. Od autora jsme četli hodně knih a tahle patří,s Karlíkem a Fantastickým panem Lišákem,mezi naše nejoblíbenější.

17.06.2021 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha mě zajímala vzhledem k tomu,že jsem sledovala seriál. Bohužel z knihy jsem celkem zklamaná. Nemohla jsem se začíst. Kniha mě chytla až ke konci,ale byla jsem překvapená,že oproti seriálu děj končí tak brzy. Nelíbil se mi ani styl,kterým byla kniha psána. Znovu už číst nebudu.

13.04.2020 2 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha byla čtivá,napínavá a pořád sem přemýšlela,jestli je to dítě fakt takovej magor a nebo si za to může matka sama,protože jí nenechala volný prostor a chtěla mít vše podle sebe. Střídavě mi bylo líto matky a pak dcery. Mít to takhle doma,tak se do toho blázince radši necham zavřít já.

27.12.2020 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Za mě super. Z Kříďáka jsem byla malinko zklamaná. Jáma mě chytla víc a od téhle knihy jsem se nemohla odtrhnout.

05.01.2022 5 z 5