Pajan28 Pajan28 komentáře u knih

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

King opět nezklamal!!! Tato kniha mě utvrzuje v tom, že King je pravý King!!! Bravurně napsané novely.

01.06.2017 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Sice nesouhlasím s tím, že je tato kniha horor spíš thriller. Ale jinak velmi zajímavý příběh, i když konec mě trochu zklamal, tohle jsem vážně nečekala. A už teď vím, že to není poslední kniha od Theorina.

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Povídky zrovna moc nemusím, ale zrovna tato kniha se mi opravdu líbila. Na knihu jsem narazila náhodou a určitě jsem neudělala chybu.

08.05.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Předchozí kniha se mi líbila o trošku víc, ale i tenhle případ je velmi zajímavý a ten, kdo má rád detektivky, tak určitě stojí za přečtení.

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Teď už aspoň víme, kde vzala církev všechny svoje majetky... Strašné donucovací prostředky... Ale jinak, skvělý historický román.

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Silný příběh, který jsem přečetla jedním dechem a na konci uronila pár slz. Miluji psychotrilery a tento patří mezi top, které jsem zatím četla.

12.03.2017 5 z 5

Byla jsem otrokyní Byla jsem otrokyní Mende Nazer

Je to hrůza, co se někde děje. Kolik lidí, zvláště žen musí trpět pro potěšení ostatní... Kniha s velmi silným příběhem.

14.01.2017 5 z 5

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Udivuje mě naivita některých žen. To si vážně myslela, že s člověkem z úplně jiné kultury jí to bude fungovat? A odvaha žít v takových podmínkách a dokonce tam porodit a vychovávat dítě... I přesto, velmi silný a čtivý příběh.

14.01.2017 4 z 5

V každém okně Julie V každém okně Julie Stanislav Rudolf

Dobrá oddechovka pro dívky.

14.01.2017 3 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Od této knihy jsem nic moc nečekala, ale rozhodně velmi mile překvapila. Zhltla jsem jí během chvilky a vůbec se od ní nemohla odtrhnout.

14.01.2017 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Ze začátku takové nijaké, pak se děj celkem "rozjel". Ale rozhodně jsem čekala víc... Chybělo mi nějaké vysvětlení, proč a co vlastně unášelo malé děti???
Jinak mi děj přišel dost podobný Kingovi - To (ale kvalitou se mu nemůže ani přiblížit).

14.01.2017 2 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Wow... SKVĚLÉ!!! Po přečtení této knihy se budu bát hotelových a jiných podobných pokojů (jsem posera s velkou fantazií

07.01.2017 5 z 5

To To Stephen King

Docela mě zklamal konec, čekala jsem něco jiného, ale i tak můžu napsat jen "super".

29.08.2016 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Tak tohle jsem fakt nečekala, už dlouho jsem se do žádné knihy nezačetla jako do této. Pro mě patří mezi top.

29.08.2016 5 z 5