Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Další pěkný příběh od autorky. Musím, ale říct, že mě časová linie z války nebavila tak jako po válce. Taky jsem se někdy ztrácela ve čtení, že jsem si musela odstavec přečíst znovu abych pochopila souvislost.Nevim jestli to nebylo způsobeno překladem. To nic nemění na tom ze se těším na další knihu od autorky.P.S. Ale Skříň plná Diora prostě vede.

05.04.2023 4 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Kniha se mi líbila o dost víc než druhý díl.Jen si myslím ze konec byl takový useknuty,rychlý. Za mě prostě vede první díl Liliana.

03.04.2023 4 z 5

Prisahaj Prisahaj Meagan Brandy

Me se kniha líbila.Hodne i člověka nutila přemýšlet o lásce,přátelství ,rodině. Doufám, že se brzo dočkáme další knihy od autorky.

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opět skvělý dil.Myslim ,že zatím každý díl ze série je sázka na jistotu pokud si člověk chce přečíst dobrý thriller.

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Na tento díl jsem se moc těšila, jelikož jsem byla zvědavá jaké do bude až se Madison vrátí domů a hlavně jestli očistí své jméno. Ja jsem spokojená opět skvělý díl.No v originále už je 5 dílů, tak doufám, ze se brzo dočkáme u nas 3 dílů.

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Opět pěkná romantika na víkend. Možná mohla mít o pár stránek min. Ale přiznám se ,že první díl se mi libil asi o trochu víc.

03.04.2023

Její poslední výdech Její poslední výdech Robert Dugoni

První díl Hrob mé sestry jsem četla asi před pěti lety. A od té doby čekala kdy u nas vyjde další díl.No jsem ráda, že jsem se konečně dočkala. Opět skvele čtení.Jen doufám, že na další díl nebudeme zase tak dlouho čekat.

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

No přiznám se ,že toto se moc nepovedlo.Vime že pokud píše knihu společně s Vi Keeland, tak knihy jsou skvělé ale samostatně ji to moc nejde. Pokud bych hodnotila, tak dám maximálně 3*

02.03.2023

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Uz dlouho se mi nestálo abych hltala stránku za stránkou. Toto byla prostě lahůdka. Vřele doporučuji. Skvělá kniha.

01.03.2023 5 z 5

Dívka za ostnatým drátem Dívka za ostnatým drátem Imogen Matthews

Knihu mam v planu cist ,ale koukam ze Uzivatel 6856 se vcera nudil a sel se vyradit tak ,ze asi 20 knih ohodnotil 1 hvezdickou.Lidi proc to delate??? Boze toto mi fakt hlava nebere.

08.02.2023

Záhada rukopisu Záhada rukopisu Kirsty Manning

Opět pěkná kniha.Mam rada knihy kde jsou dve casove linie.Od autorky mam přečtené všechny tři knihy,ale pořád u mě vede Nefritová lilie.

01.02.2023 4 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Tato série je prostě moje srdcovka. A opět mě nezklamala. Těším se na další díl.

31.01.2023 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Antoine Renand

Kniha byla celkem brutální, takže asi nebude pro každého. Ja mam ráda knihy od Chris Carter,tak mi to nevadilo.Ale začátek se trochu vlekl než jsem se pořádně zacetla.

31.01.2023 4 z 5

Štěstí voní jako chleba Štěstí voní jako chleba Pauline Mai

Moje třetí kniha od autorky a opět příjemná oddechovka.Tentokrat se podíváme do Skotska a upečeme si pár bochanku chleba.

31.01.2023 4 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělá kniha a myslím, že i začátek dobré série. Těším se na další díl. P.S jen nechápu hodnocení některých čtenářů. Chápu že každému se libi něco jiného a je to v pořádku. Ale myslím si že někteří prostě jen hodnotí nízkým počtem hvězd jen tak pro zábavu. A když se jim podívám do knih prectenych a každá kniha je odpad nebo hodnocena jednou hvězdou,tak si říkám proč vlastně čtou..pokud teda vubec ctou

31.01.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Po docteni 3 dilu Muz z Labyrintu jsem byla trochu zmatena a musela jsem si konec precist 2x.No stejne jsem to nepochopila.Tak jsem se tesila na 4 dil,ze se vse vyjasni.Jake bylo moje prekvapeni ,ze o predchozim dile tam nebyla zadna zminka,zadne vysvetleni.Tento dil nebyl spatny ,ale predchozi se mi libili vic.Jelikoz 4 dil v originale vysel v roce 2018 a o dalsim na netu neni zadne zminka ,tak prepokladam ze timto dilem serie skoncila.

27.11.2022 4 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Me se kniha moc líbila. Trochu mi to připomínalo knihu Terapie od B.A.Paris i když tato se mi líbila víc.

10.10.2022 5 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Pro me velké zklamání. Knihu jsem chtěla párkrát odložit .Nakonec jsem ji docetla , ne proto abych věděla jak to dopadne,ale jestli ještě změním názor na knihu. No to se nestalo. Po přečtení série s Inspektorem Lucem jsem čekala něco víc.Pro mě to byla ztráta času.

05.10.2022 3 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

To byla jízda. Lisa prostě umí. Napětí celou knihu od začátku až dokonce. Už se těším na další díl.

21.09.2022 5 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Skvělé čtení. Ale nemůžu si pomoct ten konec byl prostě useknuty .Škoda.

02.06.2022 4 z 5