Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Takové odpočinkové čtení.

23.01.2024 4 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Velmi povedeny psychologicky thriller.Zacatek byl trochu pomalejsi a trochu mi trvalo zvyknout si na casove preskakovani v deji.Ale pak uz to pekne jelo.Doporucuji.

21.01.2024 4 z 5

Nová naděje Nová naděje Margit Steinborn

Moc pěkné pokračování. Tady se znovu setkáváme se všemi po válce v letech 1953-1954 a pak v roce 1962-1963.Tento dil byl hodně klidnější než první.

19.01.2024 4 z 5

Tajemství luštitelky kódů Tajemství luštitelky kódů Sara Ackerman

To byl tak moc pěkný příběh. Dvě dějové linky ,které krásně do sebe zapadnou. Můžu jen doporučit.

18.01.2024 5 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Ja jsem se bavila i hodně nasmala. Podle názvu knihy jsem čekala takovou klasiku co vychází, ale vše bylo úplně jinak :-)

18.01.2024 5 z 5

Houslistka z Berlína Houslistka z Berlína Ronald H. Balson

Ronald H.Balson je proste sazka na jistotu.Dalsi krasna kniha.I kdyz ma tolik stran ,tak se cetla uplne sama.Po knize Byvali jsme bratri je tato pro me druha nejlepsi ze serie.Uz se tesim na dalsi dil.

17.01.2024 5 z 5

Modrá zóna Modrá zóna Andrew Gross

Ja jsem se bavila.Libila se mi.Takova klasická krimi.

12.01.2024 5 z 5

Smysl vraždy Smysl vraždy Jane Isaac

První díl z nové série a já jsem spokojená. Podle nízkého hodnocení co jsem viděla jsem mela obavy,ale úplně zbytečně. Me se kniha cetla dobře. A jsem zvědavá na druhý díl.

06.01.2024 4 z 5

Posledný dar Posledný dar Emily Stone

Hodně smutný příběh a přiznám se ,že místy mi bylo hodně těžko. Ale i tak se kniha cetla dobře.

06.01.2024 4 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Na knihu jsem natrefila úplně náhodou a jsem za to moc ráda. Tak krásný příběh jsem už dlouho nečetla. Čtenář se také hodně dozví o Indické kultuře a tradicích. Kniha pravém bude patřit mezi moje top knihy.

04.01.2024 5 z 5

Bláhoví snílci Bláhoví snílci Olivia Horrox

Moc příjemné čtení.

02.01.2024 4 z 5

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

To bylo tak pěkné a milé čtení na závěr roku.Kniha se mi moc líbila.

30.12.2023 5 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

Kniha mě bavila stejně jako první díl.Byla jsem velmi překvapená. Od autorky jsem kdysi začala číst Láska cez správy, ale nedocetla. Nějak mě nebavila. Ale tady u obou dílů jsem se zacetla hned.Tesim se na další díl.

27.12.2023

Poslední restaurace v Paříži Poslední restaurace v Paříži Lily Graham

Moc pěkný i zároveň smutný příběh. Líbilo se mi jaký způsob vyprávění zvolila autorka.

26.12.2023 5 z 5

Dcéra Paríža Dcéra Paríža Kristin Harmel

Od autorky mám přečteno vše a opět jsem moc spokojená. Příběh, který se četl úplně sám i když místy hodně smutný.

22.12.2023 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Tess Gerritsen

Tady jde vidět, že to bude jedna z prvních knih autorky.Jelikoz v originále byla vydána v roce 1996.Prirovnala bych ji ke knihám od Sandry Brown .Krimi s trochou romantiky.Ale cetla se dobře. Taková oddechovka.

22.12.2023 4 z 5

Kolébky Říše Kolébky Říše Jennifer Coburn

(SPOILER) Nerada hodnotím knihy z období války. Kniha se ze začátku trochu táhla a já pořád čekala nějaký pribeh a najednou je konec knihy. Tak to jsem nechápala.Plno otevřených nedoresenych věci. Jediné co tam bylo ,tak ukazano jak to fungovalo v Lebensborn.Přiznám se ,že ztráta času. Ale možná někomu se bude kniha líbit

16.12.2023

Z popela Z popela Aly Martinez

Od autorky mám přečteno vše a opět nezklamala. Velmi pěkný příběh i když místy dost smutný. A ten konec........Můžu jen doporučit.

11.12.2023 5 z 5

Anatómia lži Anatómia lži Freida McFadden

Po knize Pomocnice u nas vychází kniha Anatomia lži. A musím teda říct, že to byla jízda.Naprosto skvělé. Pro me asi ještě lepší než Pomocnice. Takže vřele doporučuji a těším se na jeji další knihu.

09.12.2023 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Tento díl byl pro mě slabší než první. Připadalo mi ,že se spíš řeší soukromý život Reni a Daniela.Cela kniha se trochu táhla bez napětí a akce.Jen posledních pár stran se něco dělo. Ale i tak se cetla dobře.

06.12.2023 4 z 5