pacinka pacinka komentáře u knih

Ne že bychom to nečekali Ne že bychom to nečekali Meghan Quinn

S velikou nedočkavostí jsem vyhlížela další díl a ani tentokrát nezklamal. Miluju nerdy a miluju bratry Caneovy. Skvělá série, S úsměvem na tváři a slzou v oku jsem dočetla a uvažuji, že začnu se sérií znovu. Všem doporučuji.

31.03.2024 5 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Tohle se povedlo moc. Měla jsem strach, že budu zase zklamaná, protože poslední knihy autorky jakoby to nebylo ono. Tohle mělo šťávu, energii, jiskření, humor, pláč, otáčela jsem jednu stránku za druhou a nesmírně se těším na další díly.

08.03.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Paráda, skvělé zakončení série. Takto si představuji, že by se měli autoři rozloučit se svými postavami. Děkuji.

24.01.2024 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Fakt pobavilo, přečteno na jeden zátah přesně co jsem od knihy čekala. Těším se na další díl.

05.08.2023 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Dlouho jsem knihu odkládala kvůli nízkému hodnocení. Ale teď, momentálně v této chvíli......dostalo mně to. Nemohla jsem se odtrhnout, někdy jsem nevěřila, že postavy nejsou starší, přesně v tuto chvíli jsem dostala co jsem potřebovala. Autorce děkuji.

12.07.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Jsem zklamaná. Tahle kniha byla opravdu jen jednohubka, obsah velmi pěkný, předvídatelný, ale pro mně bez žádných zvratů prostě jen popsán příběh jedné lásky. Přitom příběh měl velký potenciál, bylo to klouzání po povrchu. Mám hochy z BAM i z ABC Corp ráda, baví mně sledovat tu propojenost velké rodiny, ale toto mi přišlo od autorky napsáno rychlým perem, honem honem ať vyjde další díl. Doufám, že Ava bude už ve kvalitě v jaké jsem od autorky zvyklá. I přesto potěšilo.

15.06.2023 3 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Naprosto perfektní. Mám ráda hokejisty a teď už i fotbalisty. Plné humoru, lásky, bolesti v srdci a naděje, že i když se zdá být všechno ztraceno pak to přijde a zapadne na místo v srdci, které na novou lásku čekalo. A třešinka na dortu v podobě scény se zavšivenou školou a celým fotbalovým týmem. Přečteno za pár hodin, nemohla jsem se odtrhnout a občas nešlo přestat se smát. Těším se na další díly této autorky.

08.06.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Už dlouho jsem se tolik od srdce nesmála. Popsané chvíle v těhotenských kurzech, měla jsem slzy v očích a rodina na mně koukala jestli mi nepřeskočilo. Kniha byla vtipná, nemohla jsem se odtrhnout, ještě že jsem začala číst na začátku víkendu. V tomto žánru ji řadím na přední příčky. Bylo v ní dostatek všeho, humoru, sexu, přitažlivosti, vzteku, pěkných chlapů, sem tam i něco k zamyšlení. Pro mně po dlouhé době příjemné překvapení v tomto žánru. Těším se na příběhy dalších dvou bratrů. Doufám, že nebudu muset dlouho čekat.

06.03.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

A sakra , kde je Epilog? Opravdu hodně povedená kniha, přečtená na jeden zátah. Nevím, zda se mi to jen zdá, ale když Kennedy píše sama je to úplně o něčem jiném, čtivé, obracíte jednu stránku za druhou a na konci chcete víc. Těším se na další díl. (s Evanem)

01.12.2022 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Skvělá oddychovka nejen do deště. Kniha mi spravila náladu, Četla jsem ji ve slovenštině a stránky ubíhaly jedna za druhou. Skvěle napsaná a postavy i dokonce ty co se nakonec předvedly záporně byly dobře propracované, nechyběl humor i smutnější stránky a po dlouhé době napsaná kniha z vědeckého prostředí. Doporučuji přečíst.

14.10.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Velmi krásně napsaná kniha, nedokázala jsem ji odložit. Autorka dokázala přesvědčivě popsat pocity hlavních hrdinů, citlivě rozebrala hlavní téma knihy tak, že já osobně a myslím si, že i všichni kdo budou knihu číst by nic takového nikdy nechtěli zažít. Mezi hlavními postavami Liv a Finnem byla skvělá chemie, líbilo se mi jejich vzájemné škádlení a humor. Přečteno na jeden zátah.

29.09.2022 5 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Krásný oddechový příběh, s vážnými tématy ale přitom všem jsem se usmívala pod nosem. Vtipné hlášky, studnice přebytečných informací......bavilo mě to, přečteno za odpoledne.

23.09.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Krása. ,,Mrňavá tyranka,, Merrit je skvělá a Kier je miláček k tomu Skot, skvělá odpočinková volba knihy. Celá série mi přirostla k srdci, doporučuji.

27.03.2022 5 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Přečteno za odpoledne. Stránky ubíhaly jedna za druhou, děj jsem od začátku čekala nic moc nepředvídatelného tam nebylo. Mezi hlavními postavami to jiskřilo, nepostrádala jsem ani humornou stránku knihy. Jen prostě ..... nevím, žádný velký zvrat ani na konci, vše prostě plynulo tak nějak klidně, hezky. Pěkná odpočinková kniha.

10.02.2022 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Skvěle jsem se bavila, po delší čtecí pauze to byl prostě skvělý začátek. Kniha nabitá jiskřením, humorem, temným tajemstvím. Samozřejmě žhavým chlapem a erotikou a konečně hlavní postavy kolem čtyřicítky, i když Ally mi v mých představách připadala mladší. Kniha mi hodně připomněla styl spisovatelky Whitney G. Určitě doporučuji přečíst, budete se dobře bavit. :-)

29.04.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Tenhle příběh mě prostě nevzal za srdce. I když stránky ubíhaly jedna za druhou, žádné jiskření mezi hlavními postavami, spíš bych ten jejich vztah nazvala pěkným přátelstvím. I přes pár zvratů mi kniha mi připadala hrozně ukňouraná, nevím proč. Snad jsem ji četla v nepravý čas. Takové poklidné plynutí časem.

26.03.2021 2 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

,,HumříKraťasy: Jako fakt. Si vyhledej „penisové souboje ploštěnců“. Já počkám.
Lidi se diví, proč studuju chování zvířat. Je to naprosto fascinující.,,

Letěla jsem pro mobil a googlila jestli je to tak. Tohle se autorkám opět povedlo. Kniha napsaná o citlivém tématu s humorem, nadhledem, vkusem, vzrušující a sexy, za mně paráda. Přečteno na jeden zátah a s úsměvem na tváři, že je vše jak má být.

11.02.2021 5 z 5

Láska ve světě lichých ponožek Láska ve světě lichých ponožek Marie Vareille

Krásné, emotivní, místy humorné, laskavé, určitě stojí za přečtení. Se ztrátou toho nejbližšího srdci se nevyrovnáme nikdy, a vzpomínky jdou s námi do konce našeho života. Jediná výtka je strašně rychlý konec, autorka mohla ke konci jít také více do hloubky, přišlo mi to nedotažené do konce.

07.12.2020 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Obvykle nemám problém zhltnout knihy Christiny Lauren za pár hodin, tady jsem se na začátku nemohla začíst, na mně pomalejší rozjezd i když napsané to bylo velmi vtipně. Ale nakonec se to rozjelo a bylo to velmi pěkné, vtipné, a velmi velmi lidské. Moc se mi líbila.

05.12.2020 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Ufff ! Toto bylo hodně osobní,myšlenky krásné, občas jsem si i vypisovala. Vřele doporučuji.

21.11.2020 5 z 5