Páájí - Příspěvky

Nebojte se životaNebojte se životaJ. Eldredge

Eldredge opět nezklamal! Kniha změnila můj pohled na svatost a dokonce i na celý život a jeho prožití. Doporučuji všem, kteří se chtějí víc přiblížit našemu skvělýmu Bohu!

09.06.2016

KamelotiKamelotiJ. S. Hejzlar

fakt krásný!!

17.05.2016

Chraň svoje srdceChraň svoje srdceJ. Eldredge

úžasná a pozoruhodná kniha o našem srdci

03.01.2016

Evžen OněginEvžen OněginA. S. Puškin

Naprosto úchvatná poezie!

01.10.2015

Úchvatná! odhalte tajemství ženské dušeÚchvatná! odhalte tajemství ženské dušeJ. Eldredge

Naprosto změnila můj pohled na ženství a na sebe samu.

16.09.2015

Cestou touhyCestou touhyJ. Eldredge

Wooow! Úžasná kniha plná pravdy a moudrosti. Velmi hluboká, místy těžká, ale rozhodně stojí za to!

31.08.2015

ExodusExodusL. Uris

naprosto úžasný kniha! Někdy jsem měla pocit že nečtu skutečné události ale nějaké fantazy.

10.08.2015

Hranice v chozeníHranice v chozeníH. Cloud

Kniha, nejen o chození a nejen pro ty, kterých se chození týká. Je to kniha plná moudrosti, ukazující mimo jiné jak řešit konflikty, lidské vady a jak se vypořádat s vlastním i partnerovým selhání. Některé pasáže jsou hůře srozumitelné a je potřeba jim dát čas na pochopenou. Přesto doporučuji všem!

20.07.2015

S nikým nechodím a nejsem cvokS nikým nechodím a nejsem cvokJ. Harris

Kniha mi na dlouhou dobu dost zamotala hlavu... autor je ovlivněn vlastním zraněním. Zásadně s jeho hlavní myšlenkou - chození je špatné - nesouhlasím

01.07.2015

Zavolejte sestřičkyZavolejte sestřičkyJ. Worth

Úžasná kniha vzpomínek. Některé příběhy mě dostali, jiné rozesmále a další šokovali. Velmi se mi líbilo, kolik věcí jsem se dozvěděla East Endu, o tamějších lidí a o porodnictví v tehdejších těžkých časech. Je neskutečné, jak moc se změnil svět za posledních padesát let!

30.06.2015

Láska a bojLáska a bojJ. Eldredge

Eldredge je spisovatel z Božího povolání. Podle toho také vypadají všechny jeho knihy. Láska a boj není výjmkou. Úžasná kniha, jejíž myšlenky můžeme praktikovat nejen v manželství...

30.06.2015

Malý bílý koníčekMalý bílý koníčekE. Goudge

Kniha mého dětství..

29.04.2015

Malá škola láskyMalá škola láskyM. Frydrychová

moudrá kniha.. doporučuji

28.04.2015

Quo vadis?Quo vadis?H. Sienkiewicz

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla!!

24.04.2015

LakomecLakomec. Molière (pseudonym)

Bomba! Jako k povinné četbě jsem k tomu z prvu měla dost předsudky, mile mě ale překvapila

30.03.2015

ChatrčChatrčW. P. Young

Úžasná kniha, která změnila můj pohled na život.

22.03.2015