Owain Owain komentáře u knih

Hřebec Hřebec Alice Clayton

No po Krásce z Roisy a Panu S konečně něco normálního, kniha mě i pobavila a dopadla podle mých očekávání =) Nenáročné čtení, které i pobaví, za sebe doporučím =)

03.02.2016 4 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Výborné.

14.07.2015 5 z 5

Zlaté údolí Zlaté údolí James Oliver Curwood

Nádhera.

10.06.2015 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Celou dobu napínavé, jen ten konec mohl být zajimavější, ale i tak 4 hvězdy, uvidíme jaké bude pokračování v Číně =)

27.10.2014 4 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Jen opakuji, výborná kniha i film .

14.10.2014 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Kniha se mi moc líbila, ani jsem nevěděla, že to je první =) Podle mě dobře vymyšlené, já bych něco takového na poprvé nezvládla =)

29.09.2014 4 z 5

Jezdec z neznáma Jezdec z neznáma Jack Schaefer

Výborná knížka, doporučuji =)

03.08.2014 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Iryss: Nekdo tu psal, ze prej se nakladatelstvi rozhodlo to do cestiny neprekladat, tak asi napis nakladatelstvi =D Ale vzdyt v te slovenstine to neni nejhorsi.

19.02.2014 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Skoro jako v telenovele =) On ji chce ona ho ne, a pak naopak. Uvidime co bude dal, kazdopadne ze Simona se klube zajimava postava . Konecny boj na lodi teda nic moc, hlavne to, kdyz do lodi tece voda a "nekoho" to vcucne do more..... to jsem teda nepobrala, ale budiz. Kazdopadne ctu dal, nektere dialogy me fakt bavi =D

16.01.2014 3 z 5

Otrhanec Otrhanec Tom Lloyd

Jsem teda zatím na začátku, ale též se mi to jeví jako nejlepší díl =)

25.11.2013 5 z 5

Pokrevní bratři Pokrevní bratři Brian Lumley

Jedna z mých prvních fantasy. Doteď ji ráda čtu, plus VII. a VIII.

17.07.2013 4 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

No masakr pro mě, ze začátku se vyznat kdo je kdo, nebo co =) Byl to boj, ale paráda, sem tam mi stála husí kůže za krkem.

17.07.2013 4 z 5

Telefon do záhrobí Telefon do záhrobí Helmut Rellergerd

Já je četla poprvé asi cca ve 12ti nebo 13ti a byla jsem z toho paf =)

16.07.2013

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

Tohle bylo něco, večer jsem ji dočetla a ten konec mi pořád šrotoval v hlavě. Dana se jeví jako celkem protivná ženská, než se začne její příbeh odhalovat a pak člověk pochopí proč. Doporučuji.

15.01.2024 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Ikdyž YA nečtu, tak tohle šlo. Napětí celkem dobré. Nejvíc byly scény z podzemí a setkání s pavouky, brrrrrr =) Ráda si přečtu pak další díl.

04.08.2022 4 z 5

Oregonská stezka Oregonská stezka Francis Parkman

Konečně jsem ji také přečetla a jsem nadšená, Hned bych se přenesla do té doby a putovala s partou lovců a dobrodruhů. Nádherné popisy přírody i lidských povah.

25.04.2022 5 z 5

Tam tam Tam tam Tommy Orange

Zajimavý pohled do světa dnešních městských indiánů z Oaklandu. Každá z postav má svůj smutný příběh a snaží se po svém popasovat se svým životem. Některým to jde, více je však smutných osudů. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, ikdyž mi při mí bylo ouzko.

23.01.2022 3 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Tak překvapila mě, čekala jsem úplně něco jiného. Nejvíce jsem si užila skoky do minulých životů. A vůbec mi nevadilo, že jich bylo tolik, ikdyž musí čtenář dávat trochu pozor, trošku miš maš ke konci. Nenáročné čtení, které rychle plyne.

19.01.2022 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Taková oddechová duchařina, bát se teda nebudete. =)

16.02.2021 3 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Oproti předhozímu dílu celkem jízda teda =D

22.01.2021 4 z 5