oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Šťastný školák Šťastný školák Hedvig Montgomery

Pro mě takový průměr . Některé články a pasáže užitečné , něco zcela zbytečné. Myslím si ale, že svého čtenáře si to najde :)

24.10.2022 3 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Velmi povedené , lepší jak Našeptávač. Kniha měla spád, celou dobu jsem čekala , jak to všechno dopadne .Jen mi asi malinko vadí nedotažené osobní příběhy Mily a její dcery , případně Goran tam byl na jednu větu , přijde mi to škoda

24.10.2022 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Velmi povedený příběh , který vtahne do děje a nepustí. Sice malinko pomalejší pro mě rozjezd , ale pak už to jede . Konec velmi překvapivý

24.10.2022 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Hodně pomalý rozjezd, ale pak to předčí očekávání a je z toho skvělá detektivka a do konce nevíte , kdo a proč .. škoda že v češtině nejsou už další díly

20.10.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari to umí a stále nezklame . Neustále si myslíte , že už konečně víte , kdo je vrah a pak je zase všechno jinak . Čtivé , za den přečtené .. těším se na další knihy

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Smutné, čtivé .. i nějaká slza ukápla . Doporučuji

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Bohužel už mě její knihy začínají nudit a zařadila bych je pro náctileté . V nejlepším je lepší přestat , než se honit jen za výdělkem

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Příběh mě bohužel nezaujal .. asi špatná doba na čtení ..

Pravda Pravda Melanie Raabe

Zajímavý nevšední příběh , ale žádné wau. Jednou a stačí

09.10.2022 3 z 5

Závoj a džíny: Ženy v islámském světě Závoj a džíny: Ženy v islámském světě Pavla Jazairiová

Moc povedené příběhy z různých zemí , tudíž můžeme porovnávat , kdo jak islám uznává a co pro ně znamená . Velmi povedené , doporučuji

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Velké zklamání, čekala jsem úplně něco jiného , což se nekonalo . Bohužel v půlce odloženo

09.10.2022 2 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Dost silný příběh , který vtáhne do děje .. jsem ráda , že jsem si díky tomu mohla udělat strohý obrázek o jejich kultuře a náboženství..člověk by nevěřil, že v dnešní době to tak ještě funguje

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Dost povedený příběh , toto mě bavilo..ale bohužel tak nějak od čtvrtky je jasné , jak to dopadne ..

Alláhovy děti Alláhovy děti Robert Poch

Tato kniha mě dost zklamala , resp samotné příběhy jsou nedotažené, šli by určitě více propracovat a téma nějak více otevřít .. škoda

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Moc pěkný příběh , jen moc postav a občas jsem se ztrácela , kdo je kdo , kdo ke komu patří a jaké mají mezi sebou vazby . Každopádně i tak se velmi pěkně příběh čte a doporučuji

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Šílené šílené , nikdo si nedokáže představit že ještě dnes panují takové poměry a někdo ctí tradice tak , jak Korán káže i na úkor týrání , zesměšňování či zabití svých dcer ..

06.10.2022 4 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Autorku a její knihy mám moc ráda . Bylo to dobré a napínavé čtení , ale asi mi unikla pointa 2-3 posledních stránek ?

06.07.2022 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

UPS .. ten konec měl znamenat co ? Chybí tomu tak 10-15 stránek na vysvětlenou .. tohle je moc uťápnutý a je to velká škoda. Jinak celá série nemá chybu , tohle mě baví a těším Se na další díly

02.04.2022 4 z 5

Disney Pixar - Nejkrásnější kolekce Disney Pixar - Nejkrásnější kolekce Walt Disney

Výběr pohádek dobrý , zaujme děti. Ale ten překlad .. občas mam i já co dělat , abych pochopila smysl věty

17.03.2022 2 z 5

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška