ondatra28 ondatra28 komentáře u knih

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Nádhera, nechápu jak se někomu nemůže líbit. Skvělý překlad a přečteno přes rozsáhlost románu asi za tři dny. Zkrátka jedním dechem.

24.12.2015 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

V celku dobrá detektivka, jediné,co mi vadilo, bylo spousta nevysvětlených míst. Kdo četl, tak určitě ví o čem píši. Nechci být konkrétní, abych nespoilovala.

10.03.2016 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Čekala jsem zradu a překvápko, ale až takové tedy opravdu ne. Deaver si s námi zkrátka umí krásně pohrát.

06.04.2016 5 z 5

Tak to jsem teda zírala, troufám si říct, že by mohla mít i potenciál jako Harry Potter. Jsem moc zvědavá, jak uchopí zfilmování této fantasy režisér Tim Burton. Moc se těším na další díly.

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Předešlá hodnocení sice nevalná, já však byla upřímně nadšená. Obdivuji fantazii autorky. Pro někoho občas dost šokující, zabíhá do až nechutných podrobností, ale já to beru jako kořeníčko.

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Přečteno během dvou dnů. Napínavé, čtivé...jediné, co mně vadilo, byl příliš zdlouhavý popis míst a hlavně akčních scén, chvílemi jsem se přistihla že sice čtu, ale nevnímám. Musela jsem číst popisy třeba třikrát.

30.01.2020 3 z 5

Úzká zlověstná linka Úzká zlověstná linka Tami Hoag

Taky je zde někdo stejně alergický jako já na autorčino "přejíždění prstem po spodním rtu"? Asi to shledává velmi sexy, ale mě to už irituje. Jinak je to velmi zdlouhavá kniha. Ale jelikož jsem tvor trpělivý, tak jsem bez většího nadšení dočetla.

17.07.2019 1 z 5

Poslední rituál Poslední rituál Yrsa Sigurðardóttir

Tak teď úplně nevím co si mám vlastně myslet. Celé je to takové vzláštně rozvleklé. Čekala jsem větší pecku, ale od Yrsy si přečtu samozřejmě další dílka.

06.04.2016 3 z 5

Zvuk Zvuk James Patterson

Nevím, co si mám myslet. Nepochopila jsem....asi nepatřím do cílové skupiny tohoto žánru. Při čtení jsem doslova trpěla.

22.11.2022 odpad!

Misterioso Misterioso Arne Dahl (p)

Přiznám se, že jsem se úplně ztrácela, což u mě není typické. Největším problémem jsou asi ta severská jména, jejich strašná spousta a pletou se......takže za mě nic moc, přečetla jsem mnohem lepší severské detektivky. Akorát musím pochválit autora za to, jak hodně upřimně popisuje erotické scény.

25.02.2016 2 z 5