Olous1 Olous1 komentáře u knih

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Velmi dobře napsané, avšak pro mě velmi depresivní příběh. Štěpána mi bylo líto. No i takový je bohužel někdy život. Doporučuji,ale budete mít po této knize chvilku opravdu depresivní náladu.95%.

08.08.2023 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Opět skvělé počteníčko. Skvěle napsané, nestačila jsem obracet stránky. Eve byla pěkná mrcha. Více neprozradím, určitě si knihu přečtěte budete nadšeni. Určitě si po přečtení této knihy budu pečlivě vybírat kamarády :-) Doufám, že brzo vyjde další kniha od této autorky. Za mě 100%.

06.08.2023 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Po pravdě řečeno postavy v této knize mě opravdu rozčilovaly. Kniha nebyla špatná ,ale že by mě bavila tak to ne. Sdílím stejný názor jako má knižní přítelkyně Pája699. Kniha dočtena,ale s velkou námahou.70%.

30.07.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Tak já jsem to taky nakonec vzdala jako má knižní přítelkyně ArwenAragorn. Toto byla nejslabší kniha z celé série. Strašně zdlouhavé, natažené, chvilkami nevím co čtu,tak odkládám a nebudu se trápit.

28.07.2023 2 z 5

Metamorphoses Metamorphoses Hans Rudolf Giger

Skvělá výstava pana H.R.Gigera. Před týdnem jsem na ni byla a opravdu jsem si to užila. Obrazy nádherné, prostě to byl velký talent a samozřejmě nechyběl můj oblíbený vetřelec. Ohromující byl i stůl se židlemi. Mohu jen doporučit. Já si to fakt užila.

27.07.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Dočteno. Opět perfektní počteníčko,tato série je skvělá. Příběh se čte úplně sám. Inspektorka Lottie a Boyd jsou moc sympatický. Rozhodně se těším na další díl. Doporučuji..100%.

26.07.2023 5 z 5

Padesátka na krku Padesátka na krku Helen Exley

Opět srandička k narozeninám,pro zasmání.

21.07.2023 1 z 5

Žena 50+ Co už nemusí řešit Žena 50+ Co už nemusí řešit Michael Kernbach

Další vtipná brožura k mým narozeninám. Přečteno na záchodě během 2 minut. Opět taková sranda nic víc.

21.07.2023 1 z 5

Důvěrný deník dietářky Důvěrný deník dietářky neznámý - neuveden

Tento srandovní deník jsem dostala teď k mým 50.narozeninám. Spíš jsem se tomu zasmála. Já rozhodně nepatřím mezi dietářky, i když bych potřebovala zhubnout. Bohužel patřím mezi boubelky,ale rozhodně s tím v tomto věku začínat nebudu. Řekla bych, že jsou to takové omalovánky pro dospělé.

21.07.2023 3 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Wow, paráda to se mi fakt líbilo. To bude série, už se těším na další díl. Lauren mi je sympatická. Jé to skvěle napsané. V příběhu figuruje i pejsek. Já doporučuji a dávám zasloužených 100%.

15.07.2023 5 z 5

Proměna Proměna David Věrný

Tak úplně nadšená nejsem jako ostatní čtenáři,ale vcelku dobré čtení. Ubrala bych pár stránek. Ale nemůže se všem všechno líbit. Jiná doporučuji.75%.

11.07.2023 3 z 5

Zdravou stravou proti únavě Zdravou stravou proti únavě Zuzana Švédová

Další kniha do mé sbírky kuchařek. Tentokrát pro zacílení stravou proti únavě. Skvěle napsané, musím pochválit paní autorkou. Některé recepty pro inspiraci, některé zkusím. Určitě doporučuji.

11.07.2023 5 z 5

Nikdy se nepřestala usmívat Nikdy se nepřestala usmívat Martin Štefko

Tak tohle bylo něco. Za neděli přečteno. Od začátku do konce neuvěřitelný. Jen ten popis vražd je až morbidní. Takže pro slabé povahy určitě nedoporučuji. Jinak napsané je to skvěle. Smekám před panem autorem. Za mě doporučuji.

09.07.2023 5 z 5

Umění smrti Umění smrti David Fennell

Trochu jsem se bála, že to bude nuda,ale jsem mile překvapena. Vůbec to nebylo špatné. Četla utíkala a najednou jsem byla na konci. Zajímavý námět a konec opravdu překvapil. Pachatel mě překvapil,toho jsem vůbec neuhodla. Za mě doporučuji,95%.

09.07.2023 5 z 5

Ďáblovy dveře Ďáblovy dveře Lee Mountford

První setkání s autorem. Hned ze začátku mě kniha zcela pohltila a nedalo mi to a musela jsem stále číst. Zajímavé, chvilkami strašidelné, nechybí ani trocha erotiky,ale ten konec za mě trochu uspěchaný.85%. Doporučuji všem kdo má rád strašidelné domy.

02.07.2023 4 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

No, úplně nadšená jako ostatní čtenáři nejsem,ale dalo se to přelousknout. Děj se trochu vlekl, takový průměr.75%.

25.06.2023 3 z 5

Sklouzni se v dešti Sklouzni se v dešti Lenka Parýzková

Dlouho se mi nestalo, abych knihu ráno otevřela a zavřela pozdě odpoledne přečtenou. Neuvěřitelný příběh který vás pohltí a opravdu nepustí. Tohle se musí přečíst na jeden zátah. Smekám před paní autorkou,budu ráda za další takové čtení. Počet hvězdiček bych dala víc. Za mě 100%. Teď jdu vztřebávat knihu. Doporučuji všem.

24.06.2023 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Skvělá, napínavá detektivka. Na prvotinu docela dobrý. Určitě si přečtu další díl. Doporučuji.85%.

20.06.2023 4 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Tak to se povedlo. Určitě se těším na další díl. Tohle bude skvělá série s inspektorkou, která mi je sympatická i její OCD porucha. Jediný problém byl ve jménech,ale po čase jsem si zvykla. Konec je taky dobrý a určitě se těším na pokračování.95%.

17.06.2023 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Tak tohle bylo opravdu přitažené za vlasy. Vůbec mi kniha nesedla,asi jsem špatně naladěná,ale za mě nuda a ten konec no teda. Jdu proti proudu 40%.

14.06.2023 2 z 5