Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Všichni za jednoho Všichni za jednoho Andrea Schütze

(Audiokniha)
Další povedené dobrodružství čtyř kamarádů z lesa :-) O "zábavu" se jim postará malé koťátko, které se v lese objeví.

06.01.2023 4 z 5

Růže pro Ivetu Růže pro Ivetu Lucie Horáková Auzká

Ano ano, svým způsobem styl Lenky Lanczové... milovala jsem její knihy a mám je schované do teď. Takže i tato kniha se mi líbila. Iveta se plácá ve vztahu, který už nikam nevede, Pavel totální buran, Veronika zmije, babička magor generál a Jirka to vše završuje, ale jako jediný mi je nejvíc sympatický :-) Pro -náctiletou skupinku čtenářek vřele doporučuji...

05.01.2023 4 z 5

Králíčci v ohrožení Králíčci v ohrožení Andrea Schütze

(Audiokniha)
Jsem ráda, že jsem na začátku roku zvolila poslechnout si příběhy pro děti... Krásně to odvede myšlenky od negativních věcí, co se děje kolem a ještě takové trošku záchvěvy po Vánocích, kdy se mi moc nechtějí opouštět pohádky :-) Jitka Molavcová zvířátka umí krásně.

05.01.2023 4 z 5

Křídla vážky Křídla vážky Michaela Dopitová

Ach ta školní léta... Úplně jsem se vrátila v čase a užila si každou stránku knihy. A teda ten konec?! Bude nějaké pokračování?? Já ho nutně potřebuju! Elena je skvělá holka, každý v jejím věku dělá "vylomeniny", prostě to k této éře života patří. Tadeáš mě vlastně ani nepřekvapil a věřím, že Elena pro něj hodně znamená, jen prostě je v blbém "frajerském macho" věku :-/ Já jsem spokojená, mám ráda příběhy ze "školních a studujících" let, první lásky, trápení, radosti...

04.01.2023 4 z 5

Jak zahnat stesk Jak zahnat stesk Andrea Schütze

(Audiokniha)
I já občas zabrousím do dětských knih, když si chci odpočinout a poslechnout něco nenáročného :-) Trošku jsem se Molavcové bála, ale načetla to moc hezky. Jediná nevýhoda audioknih, nevidím ilustraci, která je k těmto příběhům určitě krásná...

04.01.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Říkala jsem si, jaký význam budou mít "Kosti v srdci" a přiznávám, že i mně se během čtení ne jedna nalomila, až zlomila... Ano, i v mém věku na mě tyto příběhy od Colleen silně působí a všechno s hlavními postavami prožívám. Beya a Samson do sebe zapadli jak dvě zlomené půlky srdce a "kosti v srdci" se jim úžasným koncem zahojili. Potřebuju další knihu od CoHo, jsou pro mě emoční drogou.
Obálka knihy je opravdu moc povedená.

02.01.2023 5 z 5

Dirigentka Dirigentka Maria Peters

Fíha, vůbec jsem netušila, do čeho jdu a naprosto mě Willy - Antonia pohltila, že jsem knihu dala na jeden zátah. Úžasná kniha, velmi silný příběh. Strašně mi rvalo srdce, jak to ženy vůbec neměly lehké a o nějakém úspěchu vůbec nemohla být řeč. Ješitnost a ega mužů je příšerná věc. Antonia se nevzdala, šla si za svým snem a já hltala každou stránku, každé slovo. Frank i Robin jsou každý svým způsobem úžasní, kteří by pro Antonii udělali vše, jak hlubokou lásku k Antonii cítili. Hudbu si určitě pustím a musím si vyhledat i film. Kdo s knihou váháte, neváhejte a čtěte :-)

01.01.2023 5 z 5

Šťastná za všech okolností Šťastná za všech okolností Ivanka Devátá

(Audiokniha)
Průřez životem Ivanky Deváté... Za mě je to takový průměr, neurazí, nenadchne. I když je zajímavé slyšet o slavných osobnostech "ze zákulisí".
Ač mám Pavlu Tomicovou opravdu ráda, do audioknihy mi moc nesedla, škoda.

31.12.2022 3 z 5

Tajemný pan Frost Tajemný pan Frost Sylvia Day

Miluju sérii "Crossfire", o to víc jsem byla překvapená, že jsou do tohoto příběhu Eva s Gideonem okrajově "zapletení" :-) Celou dobu jsem si říkala, proč Teagan trpí depresí a závěrečná studená sprcha vše objasní. Vše zapadne na své místo, jak už je zde zmíněno. Garret je samozřejmě úžasný a vše s ním prožíváte. I když je to malá a útlá kniha, obsahuje vše, na co jsem u Sylvie zvyklá. Sylvia Day je prostě má srdcovka v tomto žánru a nedám na ni dopustit.

31.12.2022 5 z 5

Lars mele maso Lars mele maso Daniel Gris

(Audiokniha)
Larsi, Larsi... ty jsi fakt magor :-))) Ale jsi náš a my tě fakt "žerem". Nechci se stále opakovat dokola, ale opět povedený díl, až jsem se opět obávala, kam až je Lars schopný zajít.
Prozatím všech pět dílů jsem si dala hezky za sebou, abych se s Larsem nemusela loučit, ale teď budu netrpělivě očekávat další díl.

30.12.2022 4 z 5

Vánoční anděl Vánoční anděl Petra Nachtmanová

Další vánoční jednohubka na dopoledne :-) Neurazí, nenadchne, ale moc se mi líbilo, že Markéta dělá práci, která ji opravdu baví, kdo to dneska může říct :-)

28.12.2022 3 z 5

Koruna pro štěstí Koruna pro štěstí Marie Jakoubková

Hledala jsem nějakou jednohubku před spaním a ještě, že to má tak málo stránek. Přijde mi, že jsem celou dobu četla o puberťácích, hlavně chování Anny mě strašně iritovalo. A vadily mi vykřičníky v přímých větách, jakoby na sebe postavy neustále pokřikovaly. Hodně velká slabota, bohužel.

27.12.2022 2 z 5

Lars pod palbou Lars pod palbou Daniel Gris

(Audiokniha)
4. díl mám za sebou a už mi přijde, že jsme s Larsem staří dobří kamarádi. Vždy se těším, jaký další případ mu přistane na stole a jak se to všechno pos... :-) Martin Zahálka je opravdu výborný Lars a já moc děkuji za tyto poslechové zážitky, u kterých se nikdy nenudím.

16.12.2022 4 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Tato série opravdu není můj šálek kávy, také mi to trvalo nějakou dobu přečíst... všechny postavy fakt příšerné :-) Nikdy více.

14.12.2022 2 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

(Audiokniha)
Pokračuji ve spanilé jízdě ve společnosti bezkonkurenčního Larse :-) Ten chlap mě fakt baví a kdyby to byla skutečná postava, stojím hned v první řadě, abych se s ním seznámila... Jeho řešení případů je vždy originální, závěry bravurní a doufám, že mě nezklame i v dalších dílech :-)

11.12.2022 4 z 5

Polohy lásky Polohy lásky * antologie

Jak už to u povídek bývá... některé povedené, některé už méně. Ale přiznám se, že nějaké mě tedy hezky rozehřály :-)

07.12.2022 3 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

(Audiokniha)
Další případ pro Larse a opět super poslech. Opět jsem se ani minutu nenudila, baví mě jeho styl života... ale chtělo by to k němu nějakou ženu :-) Těším se na další díl.

07.12.2022 4 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

Strašný psycho... Vůbec se mi nelíbilo to číst, hlavně první půlka knihy, jak se Leah chovala k Estelle. Poslední díl dočtu jen ze zvědavosti, jak to všechno dopadne, jestli se všichni pozabíjí nebo ne, jinak to ani říct nejde.

07.12.2022 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

(Audiokniha)
Čeští autoři mě překvapují čím dál víc a jsem opravdu nadšená! Martin Goffa, František Niedl a teď Daniel Gris... Lars je skvělá postava a ve spojení s Martinem Zahálkou je to skvělý poslech, u kterého jsem se ani minutu nenudila. Těším se na další díly, které už mám připravené k poslechu :-)

04.12.2022 4 z 5

Vánoční vražda a jiné povídky Vánoční vražda a jiné povídky P. D. James (p)

(Audiokniha)
První dvě povídky povedené a další dvě mě tedy moc nebavily... Interpretace také průměrná, úplně mi vytáčel styl, jak Kateřina Veselá čte mužské představitele. Za týden asi ani nebudu vědět, o čem povídky byly :-)

04.12.2022 3 z 5