Lars pod palbou

Lars pod palbou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462368/bmid_lars-pod-palbou-7mC-462368.jpg 5 180 57

Lars série

LARS SE OCITNE POD PALBOU A TAKÉ NA TÉ HORŠÍ STRANĚ MŘÍŽÍ… Drsňák Lars, soukromé očko se slabostí pro kvalitní bourbon, ryčnou hudbu a krásné ženy přijme jednoho listopadového podvečera neobvyklou zakázku. Pro anonymního klienta významné advokátní kanceláře má najít člověka, o němž není známo nic kromě jména jeho matky a místa, kde před více než dvěma desítkami let bydlel. Pátrání a následné komplikace přivedou Larse nejen mezi drogové dealery, ale shodou nešťastných okolností dokonce na tu špinavější stranu mříží. Zatímco kvůli jedné mrtvole ve vězení skončí, díky jiné se naopak dostane na svobodu, a může nastoupit cestu k očištění svého jména. Přitom zjišťuje, že úkol, který na začátku dostal, je jenom střípkem případu, v němž nic není takové, jak se na první pohled může zdát…... celý text

playada
playada
03.03.2024 5 z 5

Vezu se na Larsovske vlně. Takže nezastavuju a pokračuju dál. Jsem zvědavá, jak " Lars útočí". Každopádně " pod palbou " byl hustej .

Gibis
Gibis
24.02.2024 5 z 5

Zatím nejlepší Lars ze série. Ten chlap mě fakt baví, i když je to ten dokonalý, nesmrtelný typ hrdiny, který z každé situace vybruslí lépe, než by dokázal Bruce Willis :) Ale víte co? Já mu to baštím i s navijákem ;)

witko
witko
20.12.2023 5 z 5

Další Lars opět utekl jako voda. Baví mne autorovi hlášky a přirovnání, Mě by tahle spojení ani nenapadla.

mila2411
mila2411
02.11.2023 5 z 5

S velkým těšením a opět rychle přečteno. Není to žádná VELKÁ literatura, ale LARS je "milášek" a opět jede naplno. Ani na vteřinu nenudilo!!!

tlllk
tlllk
07.07.2023 4 z 5

Už sme sa dopracovali ku štandardizovanej chuti/forme, ala McDonalds. Keď po knihe siahnete dostanete ľahké, rýchlo vstrebateľné dielo pochybnej intelektuálnej hodnoty. Čo nemusí zas tak vadiť ak si musíte iba ukrátiť čas cestou autom niekde na letnú dovolenku, len to nesmie byť moc ďaleko.

Timkim
Timkim
26.06.2023 5 z 5

Já teda vypít tolik kořalky jako Lars, tak už se poohlížím po transplantaci jater a ledvin. Ale možná právě proto má tak fantastický průpovídky. Scéně s cibulovými kroužky se směju ještě teď. Příběh malinko zamotanější, ale budu se opakovat, opět perfektní. Padoucha a pointu bych v životě netipnul.
Takže, Larsi, za nedlouho budeme mlít maso.

Disease
Disease
24.04.2023 4 z 5

Zatím nejlepší ze série, ale na plný počet to stále není.

deedulka
deedulka
14.03.2023 4 z 5

Pořád na stejně dobré detektivní vlně s typickými hláškami a drsným humorem. :-) Z celé knihy mi zůstane ještě dlouho v paměti, jak se Lars nechal vyvolat jménem pro jídlo. :) Třeba to někdy taky vyzkouším. :-D
Tentokrát mi přišlo, že se v knize více věnuje popisu kapel a hudby celkově, než v předchozích dílech. Jelikož většina zmíněných písní mi nic neříkala, kromě těch nejprofláknutějších songů, tak jsem tyhle už trochu delší pasáže prosvištěla. Fanoušek si třeba rád počte. :)

petrpospa
petrpospa
04.01.2023 5 z 5

Tentokrát trošku komplikovanější, ale opět se správnou dávkou humoru a sarkasmus. Tentokrát jsem si jako kulisu pouštěl z YouTube písničky, který poslouchal Lars, knížku zvládl na jeden zátah a ve finále jsem k tomu přidal o skleničku Jacka. A to nutně znamená plný počet hvězd!

Nuttelka
Nuttelka
16.12.2022 4 z 5

(Audiokniha)
4. díl mám za sebou a už mi přijde, že jsme s Larsem staří dobří kamarádi. Vždy se těším, jaký další případ mu přistane na stole a jak se to všechno pos... :-) Martin Zahálka je opravdu výborný Lars a já moc děkuji za tyto poslechové zážitky, u kterých se nikdy nenudím.

Hakate
Hakate
14.12.2022 5 z 5

Tuhle oddechovou sérii plnou akce, Larse, skvělý humor, sarkasmus, prostě nejde nemilovat.
Opět skvělé jako předchozí díly, i když díl od dílu je lepší, drsnější a oprsklejší, hláška střídá hlášku, prostě TOP. Lars je moje krevní skupina a mrzí mě, že jsem se této sérii vyhýbala a nepustila se do ní dřív.

hnusák
hnusák
24.11.2022 5 z 5

Takže mne už zbývá jenom Lars mele maso, ostatní čtyři jsem přelouskal během 5 dní a to jsem v nich pořád neležel, ale i to svědčí o tom, že se Grisovi tyto městské detektivky navýsost povedly. Tento díl byl asi nejlepší a trochu tušený závěr jsem kvitoval s potěšením. Za mne plný počet.

medlovice
medlovice
13.11.2022 5 z 5

Pohrdla by tebou Larsi, moje sestra. Jsi hrubý , sarkastický, nemorální , piješ co teče a posloucháš ten hrozný metal. Moje tak sestra nepozná výbornou detektivku, geniálního detektiva, který je normální chlap , je jako živý , má výborný smysl pro humor ale i zodpovědnost , vybraný vkus na pití a poslouchá tu nejlepší muziku.
Moje setra neví co ztrácí.

Swissman
Swissman
07.11.2022 5 z 5

Umění vtáhnout čtenáře do děje hned od první stránky je zde dotaženo k dokonalosti. Už po první větě je vám jasný, o jaký styl se jedná. Koho to nepobaví, tak ať ji vrátí do regálu a koupí si něco od Viewegha :-)

Tazz1
Tazz1
24.09.2022 5 z 5

Lars nezklamal. Výborně postavený příběh s překvapením na závěr. Průběh je prostě anglická, drsná škola detektivky, okořeněná českým humorem. I zvolený jazyk jen řemeslně dolaďuje celou knihu. Zatím jeden z nejlepších dílů.

Mickhesh
Mickhesh
23.08.2022 5 z 5

4 nebo 5 hvězd.. těžké to rozhodnutí, nicméně jsem se přiklonil k 5ti, bo se mi kniha líbila. Tenhle typ detektivek, co se čtou jedním dechem disponujíc charismatickým hrdinou, trochou toho humoru, trochu té akce a vlastně trochu od všeho prostě pokud jsou napsány dobře, tak se neomrzí nikdy. Což je i tento případ. 90%. P.S.- Pátý díl ja na cestě ;-) (13.9.22)

zbuy
zbuy
17.08.2022 5 z 5

Tohle je u mě na nejvyšší hodnocení, promyšlené, poutavé čtení.

darbujan8924
darbujan8924
10.08.2022 5 z 5

Skvělé, odpočinkové počteníčko.
Člověk se tu dozví zajímavosti o Metallice i jiných rockových skupinách.
Ten jeho bar bych docela rád navštívil...až tedy na to, že Lars nemá rád Rolling Stones :)
to je mínus...a plus ,nemá rád levicově smýšlející fetky ..

bcmike
bcmike
17.07.2022 5 z 5

Lars zase nezklamal. Velmi akční čtení bez jediného zaváhaní a nudných částí. Už se těším na další díl.

renefer
renefer
29.06.2022 4 z 5

Hezké, ke konci jsem se trochu bála o morální kredit Larse, ale vyšel z toho se ctí, tak jsem zvědavá na pokračování.