Lars pod palbou

LARS SE OCITNE POD PALBOU A TAKÉ NA TÉ HORŠÍ STRANĚ MŘÍŽÍ… Drsňák Lars, soukromé očko se slabostí pro kvalitní bourbon, ryčnou hudbu a krásné ženy přijme jednoho listopadového podvečera neobvyklou zakázku. Pro anonymního klienta významné advokátní kanceláře má najít člověka, o němž není známo nic kromě jména jeho matky a místa, kde před více než dvěma desítkami let bydlel. Pátrání a následné komplikace přivedou Larse nejen mezi drogové dealery, ale shodou nešťastných okolností dokonce na tu špinavější stranu mříží. Zatímco kvůli jedné mrtvole ve vězení skončí, díky jiné se naopak dostane na svobodu, a může nastoupit cestu k očištění svého jména. Přitom zjišťuje, že úkol, který na začátku dostal, je jenom střípkem případu, v němž nic není takové, jak se na první pohled může zdát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462368/big_lars-pod-palbou-7mC-462368.jpg 4.5104

Kniha Lars pod palbou

Kyri

Knížka se stylem i kvalitou řadí do série Lars. Nápad, že hlavní hrdina se ocitne za mřížemi a čtenář to ví od začátku, je pěkný. Asi jsem těch dílů už přečetla moc, takže jsem pasáže s popisem písniček různých skupin přeskakovala. Nějak mi to tentokrát přišlo víc namachrované, než obvykle. Vlastně mi byl trochu nesympatický i ten konec...

Nestorkea

(+ SPOILER) Lars jako takový je stále stejně sympatický, jako v předchozích dílech. Jeho humor mi naprosto sedí, autor jim skvěle knihu pokládá. Co mi ale v tomto díle vadilo, byly (podle mě) zbytečně dlouhé pasáže o hudbě a pár hluchých míst-Lars chodil odtud tam a zase jinam-zcela bez významu. A že by byl Lars taaak moc hloupý, že by v domě, do kterého se vloupe, nechal všude svoje otisky? To mi k němu opravdu nesedí.

lachtan77

jako vždycky výborný. Příběh, akce, humor to všechno tam je. A jak píše Jehanys v komentu pode mnou Lars je Lars a já ho mám taky rád :-)

Sahir

další díl a skvělé čtení

jehanys
09.12.2021

Lars je Lars a já ho mám rád. Tak doufám, že již brzy dostane novou zakázku a dá vědět, o co šlo.
Díky autorovi za fajn čtení.

Lmslaver
04.10.2021

Soukromé očko Lars počtvrté a tentokrát mu čmuchání jde na výbornou, po stopě jde jako nabuzený ohař. Když k tomu přidáme kvalitní tvrdou muziku a pití, byť jen na papíře, tak letí stránka za stránkou. Když Larsovi odpustím pár malých nepřesností a štědrou porci náhod, i s tím, že jsem pachatele odhalil o tročku dřív než on, jde opravdu o skvělé čtení. Tentokrát bych mu křivdil, kdybych nedal pět hvězdiček.

Warden
16.09.2021

Výborné! Zatím nejlepší z celé série.

kokrokr
15.08.2021

Naprosto souhlasím s komentářem zabijáka much. Jen průměrné.

Rychlopalba
Rychlopalba