Njzy Njzy komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Nikdy jsem nečetla nic co by bylo tak bolestné dočíst jako právě toto. Myslím že po téhle knize už na nic jako pravou lásku prostě věřit nedokážu...

18.06.2017 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Moje nejoblíbenější kniha! A ta scéna na konci Kaider ooooh :*

09.04.2017 5 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Nejlepší knihy

19.03.2017 5 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Tak jsem se zase naučila plno nových sprostých slov

16.05.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Miluju tyto knihy. Co budu bez dalších příhod Sofie a Agáty dělat?!

23.04.2016 5 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Miluju to!

14.04.2016 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Moje nejoblíbenější kniha. Omlouvám se svým bratrům a sestrám Potterheads ale tohle, tedy u mě, Harryho snad ješte předčilo.

27.03.2016 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Naprosto děsní kniha pro malé naivní devítileté dívenky. Ani jsem ji nedočetla vážně se to nedá vydržet!

28.01.2016 1 z 5

Můj nejoblíbenější díl HP.

15.11.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Děs. Furt dokola to samé budu se divit jestli to vůbec dočtu. Zoey zase řeší problémy s kluky a zase jsou rozpory ve škole. Prostě pořád omílají to samé téma. Knihu už jsem asi 100X odložila ale (bohužel) jsem se zařekla že ji dočtu.

02.08.2015

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nejlepší kniha všech dob, John Green nezklamal a dal nám ochutit trochu štěstí z neštěstí.
Dal nám pravdu o tom že svět není továrna na splněná přání, že život nejde žít bez bolesti a že někteří té bolesti dostávají víc než by bylo milé. Dal nám možnost se spolu Hazel Grace a Augustem zamilovat. Nikdy na to nezapomenu a ani vy by jste neměli.

02.08.2015 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Tuto knihu jsem nečetla moc dlouho a lituji toho, protože první dojem je vždy nejkrásnější... ale jsem pevně přesvědčena že ji nečtu naposled. Nechci vám vnucovat svůj názor ale podle mě je to ta nejkrásnější kniha vůbec. Ještě teď pláču nad koncem který je smutný i šťastný zároveň. V celé celičké knize nebyla jediná chvíle kdyby mne kniha zklamala... A alespoň víme že ke šťastnému konci nepotřebujeme pravou lásku, ani prince který by nás zachránil a hlavně že dobro a zlo je někdy vlastně to samé...

Alespoň že bude druhý díl: ŠKOLA DOBRA A ZLA svět bez princů

28.10.2014 5 z 5

Dračí cejch Dračí cejch Ilka Pacovská

Skvělá kniha. :-D

23.09.2014 5 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Skvělá série, zbožňuju nádherné bytosti!!!

18.09.2014 5 z 5

Fantastické záhady Fantastické záhady Otomar Dvořák

Naučila jsem se hodně nových věcí, hlavně vlkodlaci mne překvapili.

20.07.2014 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Já jsem bohužel knihu dočíst nemohla protože jsem si ji stáhla a bylo tam jen 176 stran místo 384 takže smůla :- , přesto chci ale podotknout že i ten kousek co jsem četla byl super a bylo vidět že i hlavní hrdinové dělají chyby. :-D

12.06.2014 5 z 5

Válečníci: Oheň a led Válečníci: Oheň a led Erin Hunter

Knihu jsem četla velice dávno ale pořád si pamatuji některé úryvky a myslím že je skvělá. :-D

02.06.2014 5 z 5

Kroniky Prydainu – kniha druhá Kroniky Prydainu – kniha druhá Lloyd Alexander

Kroniky Prydainu budou navždy patřit k mým zamilovaným (i když mě štve to s Collem).

02.06.2014 5 z 5

Záhada zelené rukavice Záhada zelené rukavice Enid Blyton

Doma mám záhadu pavoučího domu a mám pocit že jsem ji tu někde i viděla ale to se mi asi jen zdálo. :-D

25.05.2014

Kroniky Prydainu – kniha první Kroniky Prydainu – kniha první Lloyd Alexander

Zatím a navždy totálně nejlepší knížka na světě. Moc se mi to líbilo a jsem ráda že to dobře dopadlo, a že nepadne na zásnuby. :-D

22.05.2014 5 z 5