niky.p niky.p komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásný dojemný příběh, který se dle mého vryje každému pod kůži. "Hana" splnila všechna má očekávání, možná i některé předčila. Příběh vás natolik pohltí, že hltáte každé slovo, každý odstavec, abyste zjistili, jak to všechno vlastně bylo, čím vším si hlavní postavy musely projít a jak můžou určitá rozhodnutí zamávat s osudem mnoha lidí.

26.04.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jedna z top detektivek, velmi čtivá. Patří mezi mé oblíbené a ráda se k ní budu časem vracet. Všem mohu jen doporučit.

17.02.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mohu jen doporučit. Skvělý děj, trochu náročnější na čtení a zapamatování všech jmen, i tak ale splnila mé očekávání a ráda jsem si ji přečetla.

17.02.2019 4 z 5

Návrat královny Návrat královny Bonnie Vanak

Velmi pěkná čtivá knížka. Jako víkendová oddechovka ideální. Každé romantické duši doporučuji.

29.03.2018 4 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

O knize jsem se doslechla náhodou, tudíž při zavítání do knihkupectví jsme se vydala rovnou do oddělení esoteriky a jednu takovou ukořistila. Neměla jsem od knížky nijak velké očekávání. Mile mě překvapila, za mě je tato kniha opravdu velmi poučná a svým způsobem velice zajímavě popisuje obecně všechny zmiňované dohody. Doporučuji, alespoň jednou si přečíst!

27.03.2018 4 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Má oblíbená kniha od Lenky Lanczové. Srdcovka. ♥♥♥

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Výborná knížka, skvělá oddechovka. Spisovatelka opět nezklamala, mám její dívčí romány velice ráda. Doporučuji!

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Knížky od Lenky Lanczové mám velice ráda. Konkrétně právě tato dívčí knížka patří mezi mé oblíbené, stejně tak jako "Kapky rosy, Náhradní princ a Souhvězdí Labutě". Má skvělý děj a rozhodně je velmi čtivá.

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Pěkná knížka, velmi čtivá.

26.03.2018 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Má druhá přečtená kniha od Sandry Brown, která mě opět svým napínavým dějem uchvátila. Mohu jen doporučit! Lehce se čte a závěr je opravdu překvapivý.

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Kniha byla dokonalá, velmi čtivá. Napínavý děj až do konce, který mě opravdu uchvátil. Rozhodně jedna z nejlepších od této spisovatelky. Doporučuji!