Nikoush356 Nikoush356 komentáře u knih

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Bohuzel podobny pribeh uz jsem cetla asi od dvou autorek. Hezky se to cte, ale nic originalniho.

26.06.2021 2 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Je to slabsi knizka od autorky. Kazdopadne to nebylo zas tak spatny. Nakonci jsem dokonce i brecela. Kniha je hodne zamerena na vyjadreni citu a mene popisovani sexu nez je u autorky bezne. Postavy kamaradu se mi pletli. A pribeh je predvidatelny, hned od zacatku vite jak to dopadne. Ale jako oddechovka dobra.

20.06.2021 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dechberouci

14.04.2021 5 z 5

Srdce z kamene Srdce z kamene Maya Banks

Z cele serie asi nejlepsi, ikdyz jde porad o prumernou romantarnu. Ale jako oddechovka dobra

04.04.2021 3 z 5

Kouzlo nevinnosti Kouzlo nevinnosti Maya Banks

Pribeh nudny, nic extra k precteni

03.04.2021 2 z 5

Navzdory intrikám Navzdory intrikám Maya Banks

Pribehove lepsi jak jednicka. Hezky napsane.

03.04.2021 3 z 5

Zapomenutá milenka Zapomenutá milenka Maya Banks

Oddechova knizka, hezky napsane. Z cele serie asi nejlepsi. Kazdopadne ohledne pribehu je to prumerne. Nic co by Vas nenechalo spat.

03.04.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Lepsi jak jednicka, Vicious byl moc velkej hajzl na me. Obe postavy v teto knizce se mi moc libili ???? doporucuji

15.03.2021 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Miluju propojeni erotiky a pravniho ci policejniho prostredi. Kniha se dobre cte, ma spad a napeti. Cetla jsem i dalsi pokracovani a doporucuji

05.02.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Příběh se mi moc líbil. Začátek byl celkem nudný, ale pak se to rozjelo. A upřímně mě to tak dojalo, že jsem po dočtení plakala asi 15 minut.

04.02.2021 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Po bozskym bastardovi je druha nejlepsi ze serie. Libilo se mi to propojeni postav, jejich zamilovanost se vyviji. Neni to jen o tom jak pulku knizky poznavate postavy, pak se spolu vyspi a nakonec jsou spolu. V teto knize je jejich vztah moc hezky popsany a je uveritelny

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvela kniha

Božský Božský Christina Lauren

Nejslabsi z cele serie...

30.01.2021 2 z 5

King King T. M. Frazier

Konečně nevšední příběh. Kniha byla napínavá. Moc se mi libíla.

Matěj maluje mapy Matěj maluje mapy Michaela Hošková

Autorka umí skvěle psát, četla se jak po másle. Příběh dojemný a vyvolá emoce. Knihu doporučuji všem, ať už jste se s touto diagnózou setkali či nikoli. Je důležité si uvědomit, že mezi námi mohou být lidé, kteří jsou odlišní a mají svůj svět. A v knize se dozvíte jak hnusní lidé mohou být a i naopak jak Vás mohou lidé mile překvapit.