Kouzlo nevinnosti

Kouzlo nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152782/bmid_kouzlo-nevinnosti-yGk-152782.jpg 4 44 3

Kandidáti na ženění série

Krásná a energická Ashley byla jako slunce a dokázala prozářit každé místo, kde se ocitla. Snad proto se mladý a úspěšný podnikatel Devon Carter nechal vmanipulovat jejím otcem do obchodní dohody, jejíž součástí byl i tajný dovětek o sňatku s Ashley. Devon věřil, že Ashleyina láskyplná a optimistická povaha bude zárukou šťastného partnerství. Ashley vstupovala do manželství ve vší nevinnosti a s nadšením. Netušila, že ji čeká velká životní zkouška a že bude muset brzy dospět.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Tempted By Her Innocent Kiss , 2012

petulkapeta
petulkapeta
19.03.2023 4 z 5

,,Já chci muže, který chce mě, a ne že před ním můj otec zamává lukrativní nabídkou. Chci někoho, kdo mě miluje."

Zatim sice slabší dil ze serie,ale pěkný. Ze začátku hodně sladky,ale pak to nabralo spad když se Ashley dozvěděla co její otec provedl..

Nikoush356
Nikoush356
03.04.2021 2 z 5

Pribeh nudny, nic extra k precteni

havrmoni
havrmoni
14.05.2017 2 z 5

Tak za mě nee. Oddychovka s totálně nedospělou,naivní a rozmazlenou hrdinkou. Nebyla zlá naopak,ale prostě tak hýčkaná,že sama vlastně nic neuměla a hlavně realita života jí taky moc neříkala.

harlekýnky

Maya Banks