nikola2425 nikola2425 komentáře u knih

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Úžasná knížka, která vás pohltí. Styl jakým je kniha napsaná je úžasný

26.07.2023 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Úžasná knížka.
Zajímavá od začátku až do konce, samozřejmě konec se dá předpokládat. Karel není moje oblíbené postava a nikdy asi nebude, tím je Viktor. Knihu jsem si koupila na doporučení od Knihánkova :)

02.07.2023 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Tahle knížka? To bylo něco! Stihla jsem ji přečíst za týden a to jen kvůli tomu že to bylo skvělé. Všechny postavy jsem si oblíbila až na Micka Rivi :D Děj byl hodně zajímavý a určitě to není poslední knížka kterou jsem od této autorky četla.

19.03.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Úžasný! První knížka od Colleen Hoover a nelituji, jediného čeho lituji je že jsem si nekoupila i ten druhý díl. :D Když už jsem si řekla že dočtu kapitolu, tak to skončilo něčím dramatickým co mi dalo chvíli na čas to vstřebat. Úžasný! Moc doporučuji.

19.03.2023 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Bála jsem se že mě to nebude bavit ale přesto mě to bavilo, chvílemi se nedalo od knížky odtrhnout

26.01.2023 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl tenhle série je taky velmi zajímavý jako ten první. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout jako u toho prvního dílu, už se nemůžu dočkat na čtení třetího.

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Knížku jsem dostala k narozeninám, normálně bych si ji nekoupila. Ale byla hezká, rychle se četla. Takže si nemůžu stěžovat.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Že začátku jsem měla strach, protože fantasy pro mě je tak trochu novinka ale opravdu jsem si tuhle sérii oblíbila. Byla jsem nadšená a těšila se vždy celý den, než si budu moct číst. Určitě všem doporučuji, stojí to za to.

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Po knížce jsem sáhla, jen proto že autorku z nám ze série kterou má společné s Elle Kennedy (jedna z oblíbených autorek). A musím říct že jsem nebyla vůbec zklamaná, příběh zajímavý a dost čtivý.