Nikol..1 Nikol..1 komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak jsem si myslela, že Carter už nemá čím překvapit a světě div se, s touhle knihou se mu to sakra povedlo, strašně napínavý a člověk hltá snad každou stránku. Za mě zatím nejlepší z celé série, za brutalita, ten příběh, tohle nemá chybu.

21.02.2024 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak tohle mě také dost bavilo, musím říct, že s tímhle koncem jsem teda určitě nepočítala. Zase maximální počet hvězd

08.02.2024 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Musím říct, že Carter je prostě sazka na jistotu, kniha opět nezklamala a odhalení vraha opět přímo famózní.

08.02.2024 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Po přečtení komentářů jsem se rozhodla, že by to mohl být ucházející thriller, ale..!!! Nejdřív hrozně dlouho trvalo, než se příběh nějak rozjel a pak??!! Jako vážně? Absolutně nereálný scénář, blbost i samotný konec nereálný. Kniha mě hrozně zklamala, pro mě to bylo vcelku utrpení tento titul přečíst.

26.10.2023 odpad!

Popravčí Popravčí Chris Carter

Pro mě druhá kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem opět byla nadšená. Tohle možná bude jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Opět mě nadchlo, že jsem se dozvěděla skutečné motivy vrahů. Jsem nadšená a těším se na další knihu

26.10.2023 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Kniha plná skutečného zvěrstva. Docela se divím Miklósovi, že sám nespáchal sebevraždu, ale alespoň s ním to dobře dopadlo. Vůbec se to nečetlo snadno, ale určitě stojí za přečtení.

18.10.2023 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že mě naprosto pohltila. Je to čtivé, má to spád i vyřešený konec. Za mě super a už se těším na další díl.

18.10.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Musím říct, že Pavouk se opět povedl. Klasická Keplerovina se spoustou nečekaných zvratů a ten konec byl skvělý. Doufám, že se potkám s Joonou a se Sagou v dalším titulu.

12.10.2023 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Svedkyne ohne jsou pro me z teto serie jedny z nejlepsich. Obcas se clovek i malicko boji a ma to ten spravny sled udalosti a dej.

03.03.2023 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Po precteni Hypnotizera jsem se hned pustila do teto knihy a pro me tedy o neco horsi nez prvni dil, ale jsem se tim prokousala a musim rict, ze taky celkem povedeny dej.

03.03.2023 3 z 5

Cizinec na ostrově Cizinec na ostrově Irena Jurgielewiczowa

Kniha se mi moc libila, ale ten konec me prekvapil, cekala jsem trosku jiny zaver, ale i tak se dobre cetla.

03.03.2023 4 z 5

Neviditelný Neviditelný František Kožík

Tahle knizka se povedla, musim rict, ze se mi fakt libila, uplne se mi vybavovalo me detstvi, ktere uz bohuzel dnesni generace nezazije.

05.02.2023 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Musim rict, ze Hypnotizer me doslova nadchnul. Precteno jednim dechem. Lars Kepler je pro me jeden z nejlepsich autoru.

29.01.2023 5 z 5