Neviditelný

Neviditelný https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134238/neviditelny-134238.jpg 4 7 3

Viděli jste někdy Neviditelného? Tahle otázka není tak nesmyslná, jak na první pohled vypadá. V příběhu, který pro vás napsal František Kožík, vystupuje Neviditelný, je možno se s ním setkat a je možno ho i vidět. Všechno se odehrává dost daleko od Prahy, v malém městě, které má hlásku a zbytky hradeb prý z doby krále Vladislava, je tu osmá třída, která má svého tyrana a partu jeho obdivovatelů. Ale najednou se objeví Neviditelný. Ochraňuje slabší, pomáhá.Objevuje se však druhý Neviditelný, pravý opak toho prvního. Kde může, tak škodí. ... celý text

Nikol..1
05.02.2023 5 z 5

Tahle knizka se povedla, musim rict, ze se mi fakt libila, uplne se mi vybavovalo me detstvi, ktere uz bohuzel dnesni generace nezazije.

Štěpa10.3
13.12.2018

Doma mám staré vydání s krásně žlutým a prsty žmolkovaným papírem, tu knihu jsem právě dočetl a zjistil jsem že jí miluju. Má skvělé zápletky a rozluštění mě nadchlo. Kniha je určená přesně pro můj věk(je mi 11). Určitě si jí přečtěte má 205 stran, takže se dá přečíst za jedno odpoledne. Zkuste jí určitě se vám bude aspoň trochu líbit.

petym
13.09.2015 5 z 5

Moje oblíbená. Po dlouhé době se kní znovu vracím a už se těším kdo je tím neviditelným ze třídy- to už si bohužel nepamatuji. Tahle kniha stojí včele mé knihovny