Nikita04 Nikita04 komentáře u knih

Cíl Zero Cíl Zero Jack Mars

Skvělé pokračování. Přečtěte jedním dechem. Už aby byl další díl. Zero se sžívá se svými dvěma osobnostmi....

04.01.2021 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Není tak zajímavá jako předchozí kniha serie, ale i tak je to dobrá oddychová četba

23.05.2018 3 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

skvělá kniha, humor ne nepodobný landsmanovi ačkoliv má každý jiné téma

27.12.2017

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy, jako knihu starší než já. A přečetla jsem ji jedním dechem. Dokonalé a velmi čtivé.

08.11.2017 4 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá kniha, skvělá série.

08.11.2017 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Autorka píše zajímavé knihy, vhodné na dlouhé zimní večery, když si člověk chce po náročném dni oddychnout a přitom si užít i trochu toho napětí.

08.11.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Lehké čtení, které pobaví. Kniha je psaná čtivou formou i pro nenáročné čtenáře.

19.10.2017 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Velice zajímavý pohled na budoucnost po jaderné válce.

06.10.2017

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Tohle byl krok mimo

08.09.2017 1 z 5

Třetí tajemství Třetí tajemství Steve Berry

Toto je jediná kniha od Steva Berryho, která mě prostě nezaujala. Spolu s Jantarovou komnatou je to jeho nejméně povedená kniha.

08.09.2017 1 z 5

Tessia: Zrození čarodějky Tessia: Zrození čarodějky Trudi Canavan

Tato kniha je skvělá, stejně jako triologie Černý mág a Zrádkyně. Doporučuji si ji přečíst mezi těmito dvěma triologiemi, osvětlí to věci z Černého mága a lehce připraví na na další dění.
Na knize je skvělé, že ačkoliv je hlavní hrdinkou Tessie, nezabývá se děj jen jí, ale je částečně vyprávěn z pohledu sachakanského otroka, kyralijského účedníka i čaroděje a dalších postav. Opravu vtáhne do děje...

10.02.2014 5 z 5

Světová válka Z Světová válka Z Max Brooks

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou, ani se mi nechtělo ji číst, téma mě odrazovalo, ale jakmile jsem začala nedalo se přestat. Kniha opravdu zaujme. Jen mi občas chybí pokračování, co se s těmi lidmi stalo dál.
Když jsem zjistila, že kniha bude zfilmovaná, říkala jsem si blbost, hlavní hrdina Brad Pitt - hrůza, ale nakonec se film celkem vyvedl a to mohu říct jako člověk, který opravdu nesnáší hororový žánr.

05.08.2013 4 z 5

Večerní zprávy Večerní zprávy Arthur Hailey

Byla to první kniha, kterou jsem od Haileyho četla, jelikož jí mám doma. A díky ní jsem jsem se dostala k dalším autorovým knihám, které jsem přečetla jedním hltem.

04.03.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

První kniha, kde se mi stalo, že bych nesnášela hlavní hrdiny. A ve filmu to ještě mnohem horší. Ale u ostatních postav jsem se celkem pobavila. Kdo je to schopen číst s nadhledem, to ocení jako ucházející upíří pohádku pro náctileté pipinky, a třeba se sem tam i trochu pobaví.

04.12.2011 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Příšerné, nudné, nelogické. Jelikož jsem četla ostatní Langdonovi knihy, tak jsem čekala podobou brilantnost a napínavost. Tohle bylo těžké zklamání. A jen se modlím, aby to nikdo nezfilmoval.

04.12.2011 1 z 5