nickol nickol komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Orwell je můj nejoblíbenější autor . Tuto knihu mohu číst pořád dokola a vždy mě dostane.

Propast času Propast času Roman Bureš

Kniha mě naprosto nadchla a to nejsem fanouškem sci-fi žánru. Knihu jsem měla doma skoro čtyři roky . Nechápu, že jsem přečtění této knihy tak dlouho odkládala. Těším se na další díl.

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Knihu jsem přečetla za jeden den . Nemohla jsem se od ní odtrhnout . Úžasné napínavé čtení.

Matka Matka Karel Čapek

Moje velmi oblíbená klasika. Čtu ji pořád dokola a nikdy mě neomrzí .Čapek byl opravdu geniální autor.

Dům na prahu noci Dům na prahu noci Catherine Banner

Krásná rodinná sága. Škoda, že kniha je tak tenká.

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Kniha mě naprosto dostala, když jsem si myslela, že vím jak dopadne. Autorka mě naprosto vyvedla z omylu. Tuto knihu můžu jenom doporučit.

09.05.2018 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Tess Gerritsen mám velmi ráda. Žádná kniha od ní mě zatím nezklamala a moc se těším na 12 díl ze série Jane a Maura.

12.09.2017 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Za mě zatím nejlepší díl z celé série. Těším se na další díly. Kim jsem si velice oblíbila.

10.05.2018 5 z 5

Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Hjok Kang

Neuvěřitelný příběh je strašné, že se toto děje ve 21. století. Po dočtení jsem měla slzy v očích.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Carter opět nezklamal úžasný příběh.

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Jedna z nejlepších knih young adult žánru.