Ni.kk.i Ni.kk.i komentáře u knih

O Čekance O Čekance Sarah Albee

Která holčička by takovouto knížku neměla ráda. Pěkné ilustrace i příběh.

Ariel – malá mořská víla Ariel – malá mořská víla Walt Disney

Nemůžu si pomoct, ale knížky od Disney mě nikdy nějak moc nenadchly. Dcerce se ale líbila.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Přiznám se, Dášenku jsem nikdy předtím nečetla, až teď dcerce. Úspěch měla obrovský jak u mně, tak u dcery a určitě se bude líbit i synkovi. Tahle knížka v naší rodině určitě zůstane už napořád.

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Po dlouhé době jsem si potřebovala přečíst něco oddechové, nenáročné, milé a to jsem dostala. Přečteno jedním dechem. Jak pěkně se u této knížky relaxuje.

Kniha džunglí Kniha džunglí Walt Disney

Pěkná knížečka. Kdo by neznal Mauglího příběh.

Luna a ryba Luna a ryba Lisa Aisato

Knížku jsem předčítala dceři. Krásné, trošičku děsivé, ilustrace s pěkným příběhem, jen škoda že tak krátkým. Ale líbilo se.

Netvoři a mytické bytosti Netvoři a mytické bytosti Giuliana Rotondi

Povedená knížka. Předčítala jsem dceři a i když se bála, knížka ji bavila a měla úspěch.

12.08.2022 4 z 5

Bajky z farmy zvířat - Kamarády nikdy nenecháváme v nouzi Bajky z farmy zvířat - Kamarády nikdy nenecháváme v nouzi Michal Vaněček

Fajn knížka s pěknými a moudrými příběhy. Určitě by si ju mělo přečíst každé dítko.

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Tak u této knížky jsme se opravdu nasmáli. Když jsem svému muži řekla, že mu chci předčítat knížku jenž byla inspirací pro film Pelíšky, nadšený zrovna nebyl. Pelíšky nemusí. Knížka se mu ale moc líbila. Místy jsme i oba brečeli smíchy.

Řeka Řeka Alessandro Sanna

Krásné! Netřeba slov.

Štěstí Štěstí Arlene K. Unger

Příjemné zpracování s mnoha postupy a radami jak "správně" žít a nalézt štěstí v životě.

12.01.2022 3 z 5

Kocour v klobouku Kocour v klobouku Dr. Seuss (p)

Pěkná knížka jen škoda že kraťoučká. S dcerkou nás moc bavila.

12.01.2022 4 z 5

Čtyři Breberkos Čtyři Breberkos Václav Čtvrtek (p)

Knížku jsem předčítala dcerce před spaním. Pěkná knížka, dcerku však moc nenadchla.

Famózní Famózní Mirka Slavíková

Krásná kniha od úžasné autorky. Recepty jsou skvělé a ty fotky... No nádhera! Radost pohledět a kuchtění podle ní zvládne snad každý.

18.09.2021 4 z 5

Kapesní atlas jedlých hub s receptářem pokrmů Kapesní atlas jedlých hub s receptářem pokrmů Aleš Vít

Pěkná publikace. Velké plus za dobré recepty.

18.09.2021 3 z 5

Spánek: 50 cvičení vědomé pozornosti a relaxace pro klidnou noc Spánek: 50 cvičení vědomé pozornosti a relaxace pro klidnou noc Arlene K. Unger

Pěkná knížečka, krásně zpracována se zajímavými postupy. Lidé, co mají problémi se spánkem a usínáním tuto knížku jistě ocení.

18.09.2021 3 z 5

Kuchařka naší vesnice Kuchařka naší vesnice kolektiv autorů

Tuto kuchařku jsem dostala jako dárek a podle ní i ukuchtila pár dobrých jídel. Vzhledově a rozvržením mě ale nějak nenadchla. Svůj účel ale plní.

18.09.2021 3 z 5

Dívka, která kopla do vosího hnízda (komiks) Dívka, která kopla do vosího hnízda (komiks) Denise Mina

Miluji a su fanoušek! Závěrečný komiksový díl mne opravdu nadchnul. Zpracování jak jinak než úžasné a příběh zkrátka nemá chybu. Já su spokojená a doufám v další komiksové zpracování ostatních knih.

18.09.2021 5 z 5

Trpaslíci z pařezového domečku Trpaslíci z pařezového domečku Bohunka Trelová

Hezká knížka s pěkným příběhem. Dceři jsem jí předčítala před spaním a docela se líbila.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Kdo by neznal.... Na této pohádce vyrostl snad každý. Nám ji tatínek pouštěl jako audio vždy když jsme jeli někam autem. Já ji teď předčítám svým dětem před spaním a doufám, že ji budou znát i má vnoučata. Tato pohádka je a snad i zůstane nezapomenuta.

18.09.2021 5 z 5