Kuchařka naší vesnice

Kuchařka naší vesnice https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93348/kucharka-nasi-vesnice-93348.jpg 5 19 6

Upravené vydání nejznámější české kuchařky pro každou domácnost obsahuje více než 2000 receptů teplé i studené kuchyně, tradiční i moderní receptury na polévky, omáčky, pokrmy z obilovin, zeleniny, drůbeže, zvěřiny, masa a ryb. Přináší základní informace o používaných surovinách i kuchyňském vybavení a zásadách správné výživy... celý text

Ni.kk.i
18.09.2021 3 z 5

Tuto kuchařku jsem dostala jako dárek a podle ní i ukuchtila pár dobrých jídel. Vzhledově a rozvržením mě ale nějak nenadchla. Svůj účel ale plní.

Katka2382
21.05.2020 5 z 5

Tuto skvělou kuchařku by měla dostat každá dcerka jako věno.Je nedocenitelná.Mám ji ještě ve starém vydání z roku 1967.

JancaMia
13.07.2018 5 z 5

Stálice mezi mýma kuchařkami nedám na ní dopustit, je to kuchařský klenot , pro začínající hospodyňky ale i pro oživení.

čohynka
21.04.2013 5 z 5

Ráda zkouším nové recepty a díky této super kuchařce je to snadné.. Recepty jsou přehledné a srozumitelné.

gabrimi
01.04.2013 5 z 5

Taky jsem s knihou spokojena, přehledné, jednoduché a dobré :-)

Kirtans
19.09.2012 5 z 5

Vážně vynikající kuchařka, podle ní jsem udělala hned na první pokus knedlíky, veškeré omáčky a vždy když potřebuju radu obracím se do ní, postupy mají smysl a vysvětlení je opravdu super.. :)

vesnice

Kniha Kuchařka naší vesnice je v