Famózní

Famózní https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452040/mid_famozni-LX2-452040.jpg 5 35 8

Co najdete v knize? No samozřejmě tam nechybí mé plzeňské buchty! Můžete se těšit na makovec, kynutou bábovku, vánočku, sacher dort, pavlovu, mrkvový dort, souflé lívanečky, croissanty, pražský koláč, žemlovku, ořechové sušenky a další lahůdky. Dá se říct, že jsem knihu připravovala celý svůj život. Na receptech pracuji všude kudy chodím a i díky neustálému pečení jsem je zdokonalovala až do podoby, kterou najdete v knize. Přes 60 receptů rozdělených do osmi kapitol s úžasnými fotografiemi Barbory Lundgren, které jsme fotili v Holandsku přímo na mých oblíbených místech. Kniha vznikla i díky vaší podpoře, každý den mě inspirujete a já si toho neskutečně vážím. Doufám, že udělá radost vám i vašim blízkým.... celý text

mirka0586
15.03.2023 5 z 5

Krásně nafocená...

IvaniceTamta
25.01.2023 5 z 5

Mirka je skvělá ženská! Kuchařka je povedená a mám ji ráda. Ale řekla bych, že pro začínajícího kuchtíka bude menším oříškem, protože postupy nejdou do úplného detailu.

Ni.kk.i
18.09.2021 4 z 5

Krásná kniha od úžasné autorky. Recepty jsou skvělé a ty fotky... No nádhera! Radost pohledět a kuchtění podle ní zvládne snad každý.

mufna
11.06.2021 3 z 5

No recepty jsou asi dobré, ale u drtivé většiny mi tam chybí jedna hodně důležitá věc a to velikost dortové formy nebo pekáčku. Kdybych to věděla předem, knihu si nekoupím. Cukráři všude dokola opakují, jaká je cukrařina alchymie, jak je opravdu nutné přesně dodržovat gramáž jednotlivých surovin a pracovní postup a pak dostanu recepty bez základní informace. Za mě zklamání.

edith79
02.06.2021 5 z 5

Koupila jsem, pročetla a věnovala své dceři, která peče úžasně a já se s ní nemohu srovnávat. To ale neznamená, že některé recepty z této skvělé sladké kuchařky nezkusím.

smudlajs
15.02.2021 5 z 5

Naprosto úžasná kniha plná skvělých receptů. Zatím jsem jich vyzkoušela jen pár, ale myslím, že ji brzy projdu skoro celou - u některých receptů si nejsem jistá, jestli si na ně troufnu, i když zkusit se má všechno. :D Milovníkům sladkých dobrot doporučuji!

kittlerka
27.10.2020 5 z 5

Úžasná kniha, stejně jako autorka! Recepty jsou báječný.

markyticka
02.10.2020 5 z 5

Je krásná na pohled. Je to kuchařka, podle které se dají opravdu připravovat famózní zákusky. Zatím nemám samozřejmě vyzkoušeno vše - mám ji měsíc, asi, ale jsem z ní nadšená, stejně jako z její autorky. A ty fotky jsou luxusní.