Neluš Neluš komentáře u knih

Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Josef Urban

Mě osobně kniha nenadchla ale ani neurazila. Zajímavý styl psaní.

08.06.2022 3 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Na knížku mě navnadil film, pak jsem ji dlouho odkládala, nějak se mi do ní nechtělo.. a teď toho lituji, že jsem si ji nepřečetla už dřív - jak to tak většinou u odkládaných knížek bývá. Perfektní děj! Nešlo se od knihy odtrhnout. Napínavé až do konce. Ale asi mi uteklo jméno hlavní hrdinky, nebo tam prostě fakt nikde napsaný nebylo ! ( A to nemyslím Rebeccu :D )

27.05.2022 5 z 5

Švadlenin dar Švadlenin dar Fiona Valpy

Od této autorky druhá přečtená knížka. Moc se mi líbí její styl psaní a hlavně to, že si nastuduje o čem píše. Knížku věnuje hrdinkám odboje.
Ráda čtu válečné příběhy a zde jsem se dozvěděla zase něco nového - v genech dětí obětí byly při vyšetřování nalezeny stopy traumatu (i u dětí, které se narodili až po holokaustu).

20.05.2022 5 z 5

Dnes mi konečně přišel, nemohla jsem se dočkat! Tak se musím tady hned pochlubit. Je úžasný! Těším se na mojí první čtenářskou výzvu. Místa u jednotlivých dní akorát, takhle mi to vyhovuje. Krásně padne do ruky a obal je příjemný. Akorát seznam knížek, které si chci pořídit bude brzo plný :D

23.11.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, myslím si že Hanu by si měl přečíst každý. Řadím ji mezi své nejoblíbenější.

25.10.2021 5 z 5

Děti s hvězdou Děti s hvězdou Mario Escobar

Na mě kniha působila moc přeplácaně, asi od půlky jsem pak už přeskakovala. Osvětimská ukolébavka se mi od autora líbila víc.

06.10.2021 2 z 5

Moře vzpomínek Moře vzpomínek Fiona Valpy

Krásný příběh od začátku do konce. Ukápla slzička.

11.09.2021 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji.

29.08.2021 5 z 5

Světlo po válce Světlo po válce Anita Abriel

Moc krásná knížka. Doporučuji.

29.08.2021 5 z 5

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Začátek luxus, pak mě zarazila “Červí díra”, ale nakonec to k sobě hezky všechno pasovalo. Zase trosku něco jiného

22.06.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Úžasná kniha, patří mezi mé nejoblíbenější.

30.03.2021 5 z 5