NADEI NADEI komentáře u knih

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Super čtení. Sympatické hlavní postavy, dvojité vraždy, rozpadající se starý blázinec, špetka romantiky, jak to vše spolu souvisí ? Odpovědí je tato skvělá knížka. Doporučuji.

06.01.2021 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Zklamání, jako kdyby to ani nenapsala sama Mo a že ona umí psát skvěle. Tohle bylo bez adrenalinu a emocí, rozvláčné a nezáživné, ale i tak jsem se prokousala až na konec. Škoda...

12.12.2020 2 z 5

Testament Testament David Morrell

Napínavé čtení až s hororovým nádechem.

04.12.2020 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Prostě skvělé.

25.11.2020 5 z 5

Dokud žijeme, musíme se rozhodovat Dokud žijeme, musíme se rozhodovat Manfred Lütz

Zajímavá a poučná kniha, ale jak už bylo několikrát zmíněno, postrádala cit a emoce, které bych u takové knihy očekávala.

18.11.2020 3 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Tento žánr není nic pro mě, ale přečetla jsem a musím uznat, že nakonec nebyla knížka špatná. Jiná doba a jiné mravy, možná ,že by bylo dobré kdyby si dnešní děti a mládež něco málo z toho osvojili.

14.11.2020 3 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Krutý osud, co si zahrává se životem Blaze a svede ho na scestí. Není možné si ho neoblíbit, ač zloduch, srdce má pořád na správném místě, jen nemá komu ho otevřít. Skvělá kniha, štěstí, že nezůstala zavřená v krabici.

08.11.2020 5 z 5

Noční můra Noční můra John Saul

Dobře napsané a čtivé psycho.

03.11.2020 4 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Skvěle napsaná kniha o náboženském fanatismu, který vede k prolití krve. Knížku jsem si užívala od první stránky až do překvapivého závěru.

26.10.2020 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

V této nešťastné době je čtení téhle knihy pro silné jedince, aspoň na mě tak působila.

25.10.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Neurazí ani nenadchne. Od světového bestselleru jsem čekala určitě víc.

20.10.2020 3 z 5

Totem Totem David Morrell

Kdo má rád horory a Kinga, ten si knížku vychutná, stejně jako já. Pro mě to byla naprostá pecka.

18.10.2020 5 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Čekala jsem, že mi kniha vezme dech. Nestalo se. Žádná matka, aspoň si myslím, neopustí svoje děti a už vůbec ne v takové život ohrožující situaci. Kniha sice byla čtivá, ale absolutně neuvěřitelná.

07.10.2020 3 z 5

Vražedná hra Vražedná hra James Patterson

Na J. Pattersona to bylo dost slabé, asi jsem zmlsaná sérií s Alexem Grossem.

03.10.2020 3 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Docela zklamání.

29.09.2020 2 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Po trošku roztahaném začátku se začal rozvíjet zajímavý příběh, plný překvapivých zvratů v čele s neúnavnou Kate, která ač je velice schopný seržant detektiv v osobním životě celkem naivně tápe. Čtivá detektivka - líbila se

15.09.2020 4 z 5

Jako o život Jako o život Lisa Jackson

Hezky napsaná a čtivá knížka s nádechem romantiky.

19.08.2020 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Harry je můj oblíbenec a tohle byla pecka. Prolnutí války a současnosti přidává na čtivosti i když se zdá, že je vše moc zamotané a nepřehledné, vše do sebe krásně zapadne. Doporučuji.

30.07.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tentokrát mě knížka nepřesvědčila. Unesené malé holčičky, vyděšení rodiče a vyšetřovací tým, který celou dobu tápe a najednou je během pár stránek konec. A do akce bez bouchačky by žádný šéf nešel.

18.07.2020 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knížku jsem nedočetla, bez emocí a adrenalinu

10.07.2020