NADEI NADEI komentáře u knih

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Celkem slušná kniha, která stojí za přečtení. Sice trošku moc zdlouhavě rozebírané vzaty mezi Kate a Patrikem, ale závěr dobrý.

24.04.2017 4 z 5

Zrůda Zrůda Denise Ryan

Kniha se pěkně četla,příběh byl zajímavý, jen erotiky tam bylo zbytečně moc. Za přečtení kniha stojí i když na ní asi hned zapomenu

18.04.2017 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Za mě naprostá BOMBA ! Harry je prostě úžasnej chlap a celkově je knížka úžasná. Těším se na Žízeň, jestli bude HH zase tak válet.

14.04.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Po trošku delším rozjezdu se kniha četla sama,nějak jsem se nemohla od ní odpoutat,prostě skvělé !

26.03.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Poutavý příběh, který mě dostal,hlavně závěr. Mrzí mě ,že jsem ještě nečetla první díl, Než jsem tě poznala, takže to budu to mít pozpátku - škoda, ale i tak se na něj těším. Kniha je opravdu skvělá.

23.03.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Docela mě kniha zklamala, měla zbytečně moc stránek i když příběh dobrý a závěr skvělý. Čekala jsem víc, dávám pouze 3 hvězdičky.

24.02.2017 3 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Moje první kniha od Tess . Určitě nebyla poslední a budu se k autorce vracet. Knížka se lehce četla a ihned vtáhla do děje. Doporučuji !

06.02.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla, její čtivost byla ještě podpořená úžasnými fotkami i když místy až moc pohádková,přesto se mi líbila

04.02.2017 4 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

První kniha s Willem Trentem kterou jsem četla a budu číst i další.Nebylo možné knížku odložit,jako i ostatní knihy od autorky. Skvělé čtení.

08.01.2017 5 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Skvělé čtení. Snažila jsem se pochopit celou tu hroznou dobu i Lva samotného. Četla jsem snad jedním dechem. Všem vřele doporučuji a dávám plný počet hvězdiček. Celou sérii jsem doslova zhlatala

03.01.2017 5 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Po přečtení Dítě číslo 44 jsem se na pokračování moc těšila. Kniha nezklamala hlavně první polovinu jsem úplně zhltla jedním dechem konec se mi zdál trošku překombinovaný,ale i tak všem doporučuji a začínám s očekáváním číst Agent 6

26.12.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Vynikající kniha ! Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst ,ale pak jsem se nemohla odtrhnout a už se těším na další ze série. Super.

26.12.2016 5 z 5

Přežít Přežít Dean Koontz

Od prvních stránek jsem čekala na dojímavé shledání, které se nekonalo. Poutavé čtení nakonec s překvapivým , celkem dobrým koncem.

14.11.2016 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Po přečtení pár stránek,jsem měla obavy,že knihu ani nedočtu,ale nestalo se tak , kniha mě nutila přemýšlet , nedalo se nedočíst , s očekáváním konce i když ten mě trošku zklamal,ale dávám pět hvězdiček

25.10.2016 5 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Další poutavé čtení, k autorce se opět velmi ráda vrátím

11.10.2016 4 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Super kniha ,kterou mohu vřele doporučit

02.10.2016 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Od přečtení této úžasné knihy,uběhl už nějaký čas, ale stále ji nemohu dostat z hlavy,pořád na to musím myslet,ale bohužel nemůžu sehnat další.

12.09.2016 5 z 5